Skocz do zawartości
  • 0

Jaki sklep ?


ertrol

Pytanie

Hej !
Mam do Was pytanko odnośnie kupowaniu w sklepie internetowym. Ostatnio na paru stronach zauważyłem że fajerwerki są o wiele tańsze niż w sklepie. Mam zamiar własnie w tym roku zamówić coś w jakimś sklepie tylko nie wiem w jakim i czy mi się to kalkuluje. Chodzi mi o dostawę do domu bo w mojej okolicy nie ma chyba możliwości odbioru. Pytanie do Was :
*Jaki sklep jest najlepszy , nie ma jakiś kosmicznych cen , ma dobrą dostawę bez żadnych uszkodzeń .
*Czy znacie jakąś dobra hurtownie w Rzeszowie w której są niższe ceny niezależnie o wydanej kwoty.
Ja osobiście wyczytałem że ten sklep jest nawet dobry : http://www.cygara.home.pl/ ale nie jestem pewien.
Moje zamówienie będzie wynosić jakieś ok 90 / max 100 zł. Opłaca się w ogóle za taką kwotę robić zakupy fajerwerków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Każdy sklep jest dobry na swój sposób. Jedni mają darmową wysyłkę, inni coś dorzucają, a znowu ktoś jeszcze inny daje kubek petard. Zależy od okresu zamawiania paczki. W necie zamawiałem 1 raz i to tylko drobnice, ale poleciłbym sklep bigfun,fireworld.pl,taniefajerwerki.pl. Jeżeli chodzi o dostawę bez uszkodzeń i dobre zapakowanie to nie słyszałem, żeby któryś sklep źle coś pakował lub było coś zniszczone. Oczywiście możesz dostać produkt który nie wystrzeli lub źle wystrzeli, ale to wina tylko i wyłącznie produktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BigFun - ciekawe promocje
TanieFajerwerki - świetny sklep, miła obsługa i zawsze jakiś gratis
FireWorld - super obsługa i bardzo dobre ceny
Fajerwerkitanio - polecam sam od siebie, zawsze jestem zadowolony z zakupów tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BigFun - ciekawe promocje
TanieFajerwerki - świetny sklep, miła obsługa i zawsze jakiś gratis
FireWorld - super obsługa i bardzo dobre ceny
Fajerwerkitanio - polecam sam od siebie, zawsze jestem zadowolony z zakupów tam



Prawie wszyscy z Was wymieniają właśnie te sklepy więc chyba zasługują na uwagę. Mnie osobiście podoba się sklep fajerwerkitanio za to że jest tam naprawdę duży wybór podobnie jak sklep cygara.home. W pozostałych sklepach nie ma aż tak dużo artykułów więc nastawie się bardziej na te 2 chyba ze jakieś jeszcze polecacie z duża ilością artykułów : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...