Skocz do zawartości
  • 0

Widowiskowy zestaw do 50zł ze sprzętu dostępnego w marketach?


Gość PretoTreto

Pytanie

Gość PretoTreto

Cześć, w tematyce fajerwerków jestem laikiem i do tej pory nawet nie wiedziałem, że są fora z prawdziwymi pasjonatami jak to :) Przechodząc jednak do rzeczy - czy mógłby ktoś polecić w miarę najbardziej widowiskowy zestaw do 50zł? Nie mam preferencji co do tego, co ma wchodzić w skład więc mogą być rakiety, wyrzutnie, rakiety + wyrzutnie, cokolwiek byle było ładnie :) Do tego bardzo prosiłbym, żeby dało się to zmontować z tego, co da się dostać w Inter Marche, Lidlu, Kauflandzie, Biedronce, Realu, Auchanie, Tesco i Carrefourze :) Mogę zrobić objazd po nich wszystkich więc nie ma problemów z łączeniem czy dobieraniem po jednej rzeczy z każdego ;)

Aktualnie po przejrzeniu wszystkich gazetek wydaje mi się, że najswnsowniejsza byłaby wyrzutnia Song of the Musketeers 30 strzałów za 30 złotych, ale przypuszczam, że daloby się zmontować coś lepszego :) Z góry ogromne dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Biedronka

Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 25sh - 30 zł
Wyrzutnia Planet 10sh - 12 zł
Mały zestaw Planet - 12 zł
____________________
54 zł

Myślę że dołożyłbyś te 4 zł. :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PretoTreto

Dzięki wielkie :) A czy dałoby się zrobić coś z większym rozbłyskiem? Bo z tego co widzę Mistrzowie Ognia mają coś podobnego jak ten Song of the Musketeers czyli bardzo nieznaczne "pryśnięcie" raczej niż rozbłysk. Da się w tej cenie zrobić coś z większym "rozlaniem"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Biedronka Fire1 - 60zł
lub
moździerz z biedronki - 30zł
i wyrzutnia z biedronki 30zł

troche więcej wyniesie niż planowałeś



Też bym Ci tak zaproponował. Możesz wziąć też Fire 3. :xmas_wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PretoTreto

Dzięki Panowie. Poczytałem jeszcze, pooglądałem i wpadłem na trzy zestawy:

1. Andromeda z Lidla + Planet 10sh z Biedronki
2. Fire1 z Bedronki
3. Korsarz z Lidla

Powiedzmy, że tę dychę dołożę, ale to już maksimum maksimów ;) Który z tych byście wobec tego polecili? Mocno myślę o tym zestawie z Andromedą, bo podoba mi się ten migotający efekt przy niej. Coś podobnego ma w początkowych strzałach Korsarz, ale z kolei Fire ma bardziej "konserwatywny", ładny, kolorowy rozrzut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PretoTreto

OK, dzięki wielkie wszystkim, zwiększył mi się trochę budżet i będę mógł sobie nawet pozwolić na coś więcej, dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...