Skocz do zawartości

P1208 Achtung


mtt4

Rekomendowane odpowiedzi

<EM>Symbol: P1208 <BR>Nazwa: Achtung<BR>Opis: pudełko petard draskowych 6szt. <BR>Zdjęcie: -</EM><FONT color=#284b72><EM><BR></EM></FONT><EM>Film: -<BR>Cena bazarowa: 10zł /6szt.</EM><BR><BR>Dzisiaj tata kupił je na bazarze w Czechowicach. Odpaliliśmy 2, jedną rzuciliśmy na puste pole, a drugą wrzuciliśmy do kubła po śmieciach. Pole było oczywiście dosyć duże, wokół terenu były płoty, i jakieś krzaki (Wszystkie płoty, drzewa itp. jakieś 6 metrów od achtunga). Były trudności z zapalaniem, ale załapał. Huk był dosyć głośny. Odłamki trafiły w płot :xmas_laugh:/> 2 achtung trafił do kosza na śmieci (duży, metalowy kubeł), dzięki temu, huk był jeszcze głośniejszy. Jestem pewny że sąsiedzie się przestraszyli :xmas_tongue:/> Wrażenia dosyć miłe, gdyby nie trudności z zapalaniem, to było by pięknie. Cena to 10zł za jedno opakowanie (6 sztuk). Myślę, że za taką cene jest to warte kupna. http://fajerwerki.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/2011/10/383.jpg Pozdrawiam :xmas_smile:/>

Edytowane przez Poki
Uzupełnienie początkowego info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To się grubo mylisz bo one nie są warte kupna, potężniej walnie petarda Jc05 jorge jak te wszystkie twoje achtungi na raz wzięte a cena to 11zł. za 30 sztuk link: http://www.jorge.com.pl/fajerwerki-amatorskie-kategoria-1.html#458


Jak dla mnie to warte kupna. Nie miałem JC05, więc się nie wypowiadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Też tak uważam słabe są te achtungi ale powiedzmy prosto z mostu każdy teraz fp3 kupuje achtungi już przeszły swoją mode (cena ich była kosmiczna za 12 sztuk 40zł). A co do tych achtungów to nie polecam...

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam słabe są te achtungi ale powiedzmy prosto z mostu każdy teraz fp3 kupuje achtungi już przeszły swoją mode (cena ich była kosmiczna za 12 sztuk 40zł). A co do tych achtungów to nie polecam...

 

 

 

endriu123457

Myślę że troche przesadzasz mówiąc, że Achtungi to przeszłość. Mam cichą nadzieję, że kiedyś będzie ich wielki powrót :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że troche przesadzasz mówiąc, że Achtungi to przeszłość. Mam cichą nadzieję, że kiedyś będzie ich wielki powrót :D/>

Były dobre dopóki nie wprowadzono tych wymogów unijnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Udało mi się go kupić na odpuście.Za sztukę zapłaciłem 9 zł.Była to starsza wersja ,bo sama petarda była ważna do 2021.Petarda miała bardzo  głośny huk i basowe uderzenie.Nawet zrobiła konkretną dziurę w ziemi.Nie spodziewałem się ,że będzie aż taką dobra.Moja ocena to 9/10 ze względu na cenę i dostępność.Polecam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...