Skocz do zawartości

P7025 Cyrkoblitz


TomekNysa

Rekomendowane odpowiedzi


Dobrze że lecą nisko, lepszy efekt jest :D/> Gdyby leciały wyżej to byłby widoczny mniejszy efekt .

No też fakt ale one ogólnie malutkie są praktycznie jedynie do zabawy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No prawde mówiąc za 6-7zł Nic lepszego nie dostaniesz :)/>


tu akurat cena nie ma nic do rzeczy bo 7 pln moge nakupywac jaj dinozaura i tez bd zabawa bo duzy huk ale cyrko to jednak cyrko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tu akurat cena nie ma nic do rzeczy bo 7 pln moge nakupywac jaj dinozaura i tez bd zabawa bo duzy huk ale cyrko to jednak cyrko

Po 1 za 7zł to kupisz jedną paczkę Jaj. Po 2 chodziło mi o petardy świetlne z hukiem :) Czytaj uważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 za 7zł to kupisz jedną paczkę Jaj. Po 2 chodziło mi o petardy świetlne z hukiem :)/> Czytaj uważnie.


cala paczke moze i tak ale ja pisalem na swoim przykladzie a umnie sa tez na sztuki
i chodzilo o zabawe a nic nie pisales o efektach swieetlnych wiec oco cho?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są świetne, lepiej opłacalne niż circoblitz jm01 z jorge, ponieważ jest w opakowaniu 10szt i sporo fajnej zabawy.Zapomniałem ich wziąść gdy zamawiałem przez neta, ale wczoraj dostałem w ogrodniczym po 6zł i chapłem 2 paki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie są świetne, lepiej opłacalne niż circoblitz jm01 z jorge, ponieważ jest w opakowaniu 10szt i sporo fajnej zabawy.Zapomniałem ich wziąść gdy zamawiałem przez neta, ale wczoraj dostałem w ogrodniczym po 6zł i chapłem 2 paki.

W sklepie ogrodniczym sprzedają fajerwerki ?? Jakim ? Jeśli można wiedzieć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sklepie ogrodniczym sprzedają fajerwerki ?? Jakim ? Jeśli można wiedzieć :D/>

U mnie jest taki sklep GARDEN i mają tam materiały ogrodnicze i gościu sprowadził tam fajerwerki i mają nawet dość przyzwoite ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tą cenę i wielkość są świetne ! Mogły bym lecieć trochę wyżej moim zdaniem , ale i tak są świetne. Mam dwie paczuszki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

u mnie na ten przyklad moge je dostac w hurtowni zabawek ,,gumis'' petardy sprzedaja tam calorocznie a fajerwerki w okresie nowo rocznym.. No wiec mozna je dostac ale zalezy gdzie

 

a swoja drga to te cyrko sa za***iste, jak narazie mam 2 paczki (20 sztuk) ale napewno bedzie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W markecie raczej (99%) nie kupisz. Na straganie kupisz. W sumie tam wszystko idzie dostać. Kiedyś to nawet kałachy po ruskich. No cyrko godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...