Skocz do zawartości

Mała prezentacja naszego forum ;) v2


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , dziś zrobiłem taką przentacje naszego forum . Prezentacja ma na celu zachęcać ludzi do odwiedzania naszego forum , o fajerwerkach.
Podoba Się ? - Łapka w góre / kom i jak można sub ;)
Pozdrawiam MazgajFireworks

https://www.youtube.com/watch?v=lm-kSlBlfEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, mnie nie zachwyciło i nie zachęciło do odwiedzenia naszego forum. Nie wiem jak odczucia innych. Po prostu pokazałeś jak przesuwasz się po stronie głównej. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego typu prezentacjach bardziej się liczą informacje na temat strony . Czy warto na nią wejść co oferuję itd. Równie dobrze mogłeś dać link do strony lub zdjątko strony i tyle . Popracuj jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda , takie coś każdy może zrobić , tylko z tego co widze nikt do tego czasu nie zrobił . Pracuje nad nową prezentacją chce pokazać forum z lepszej strony ;) Prezentacja bd trwała z 2min ;) . Info itp;)
Przewidywany koniec dziś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawda , takie coś każdy może zrobić , tylko z tego co widze nikt do tego czasu nie zrobił . Pracuje nad nową prezentacją chce pokazać forum z lepszej strony ;)/> Prezentacja bd trwała z 2min ;)/> . Info itp;)
Przewidywany koniec dziś ;)/>


Nikt jeszcze nie zrobił bo wie co dobre , a co złe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za krótkie, ten filmik nic konkretnego nie pokazuje, mamy już wiele filmików tego typu. W czasie konkursów rok i dwa lata temu robiliśmy filmik połączone z reklamą sklepu i forum, nie pamiętam kto ale chyba Rafael abo Rafaen ( jakoś tak) zrobił naprawdę fajny filmik :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w jakis dział np pomoc pokaz kawalek doradzania jakis filmik wyrzutni opinie o niej i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogłeś dać do oceny dopiero właściwą prezentacje. Rozumiem, że chcesz się w pewnym sensie wypromować (chyba, że z nudów nie masz co robić) ale wiesz.... dajesz nam do oceny, to oceniamy i w tym przypadku dosyć negatywnie, bo mało pozytywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek OK. Reszta do poprawki. Dał bym kadry na tematy rozmów a nie ciągle pokazywał bym pierwszą stronę. Zbliżenie na SB potem jakaś akcja z tematem ostatnie posty lub coś w tym styul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem taką prezentacje ;)/>/> , jest ona już w połowie skończona , teraz robię tematy itp ;)/>/>
ale myśle że jest o wiele lepiej .

http://www.youtube.com/watch?v=xzznqJGb7M4&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze gorsze niż v.1 :) Taka prezentacja, spot reklamowy, trailer, lub zapowiedź powinna trwać nie więcej niż 30 sek moim zdaniem. Postaram się w wolnym czasie zrobić taką prezentację i może załapiesz o co kaman. Skupiasz się nie na prezentacji tylko na tym co ci ludzie podeślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś;) , tu mi chodzi które urywki z tego filmiku mogłyby pasować;) , trailer robię 30 sekundowy , jutro będzie gotowy w jakości HD , ale chce abyście wybrali co mógłbym użyć z tego intra .
Ogólnie słucham rapu , ale myśle pod podłożeniu muzyki ac/dc - tnt tylko mam taki remix ;) ładnie zrobić szybkie przejścia itp . Zobaczysz jutro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu, forum jest tak znane, a twoja popularność tak mała że twoje reklamy nic nie zmienią. Teraz tylko chodzisz i reklamujesz po youtube u innych na stuffach swój kanał, oby się tylko wybić a nie coś pokazać. 0/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...