Skocz do zawartości
  • 0

Wybór fajerwerek. Ludzie pomocy


Gość krystian

Pytanie

Gość krystian

Siemka, jutro mam zamiar kupować petardy i fajerwerki na sylwestra. I mam budżet 180-220 zl. W skład fajerwerk ma wchodzić wyrzutnia duża kaliber 30mm. Chce kupić którąś z Lidla tylko nie wiem czy Hot Stars czy Tajfun( widziałem obydwie na youtubie tylko po prostu zależy mi na tym aby zaimponować widowni która zrobi większe wrażenie) i która z tych dwóch ma lepszy stosunek jakość/cena. Może polecacie jakieś inne wyrzutnie to napiszcie. Oprócz wyrzutni chce kupić z 10 dużych rakiet również z dużym rozpryskiem i ładnymi efektami do wyboru mam takie sklepy jak Biedronka, Lidl i na straganach. Za resztę kasy zamierzam kupić petardy typu achtung, fp3 lub piratka, Które z tych 3 są najmocniejsze wg was? Proszę zależy mi na szybkiej odp i nie chce wyrzucić kasy w błoto jak na ubiegłym sylwestrze. Jak ktoś ma chęci niech mi napisze wszystko co mogę kupić do ok 200 zl. Z góry dzięki.

MOD: ortografia - dno, interpunkcja - dno, poziom posta - dno, polskie znaki - brak. Dałbym ci ostrzeżenie, gdybyś był userem.

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
j.w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli chodzi o wyrzutnie to zdecydowanie tajfun petardy to raczej FP3 a jeśli masz dostęp to weż achtungi z hestii ponoć sąmocniejsze od FP3 lecz ja wziałbym jednak FP3 jeśli chodzi o rakiety to postawiłbym raczej na możdzierz chyba że muszą być koniecznie rakiety ale to już nei wiem jak ci doradzic bo na lepszych rakietach mało się znam myślę że pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie Tajfun , a z petard to polecam FP3 ponieważ są dużo tańsze od achtungów i mają mocniejszy Huk !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość krystian

Moze byc mozdzierrz tylko jaka w przystpenej cenie i zeby efekt byl.naprawde niezly.

A moze ktos testowal te nostromo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość krystian

Mam problem, ponieważ wykupili wszystkie wyrzutnie tajfun i nie wiem co moge w zamian kupić ;/ Doradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość krystian

A fire-3 z biedronki nie ma podobnych efektow za tą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fire-3 też ładna, ale jak już to może Hot Stars ? Lub pojeździj po Lidlach i poszukaj Tajfuna, musi gdzieś być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość krystian

Drugi najbliższy lidl mam 25km, a jak sądzicie mogą mieć na magazynie? Bo wczoraj na ladzie stały 4 a dziwne zeby tylko 4 mieli, skoro hot starsów okolo 20 stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...