Skocz do zawartości

Dino


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

O 100 strzałówce z Dino :) Powiedzmy, że to fontanna :) 

Edytowane przez Dejwid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witajcie, czyżby jeszcze nikt nie był w Dino?!
Na ulotkach występuje Triplex, na półkach go nie ma. Podobno mają być jeszcze 2 dostawy. Pewnie jedna w tym tygodniu a druga po świętach, wtedy jest duża szansa, że przyjedzie Triplex. A co myślicie o tym, co widać? Wyrzutnia Show 100sh 249zl (o 50zł więcej niż rok temu). Pytałem jeszcze o wyrzutnie 200sh 20mm - 279zł. Helix - 200zł i ta wyrzutnia wstępnie mnie interesuje - 4 rodzaje kalibru. Wszystko wskazuje na to, że jest to wyrzutnia Trick 60sh 60m. Jest jeszcze Quantum ale on ma 60sh/60m, więc prawdopodobnie jest to Trick, poprawcie, jeśli się mylę. Co o tym myślicie?
 

20221216_192317 (2).jpg

20221216_192325 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Helix na filmie YouTubowym wygląda ciekawie. Fajna dynamika, różnorodność efektów, różne pomieszane kalibry 20/25/30/45mm. Jak za 200zł na dzisiejsze czasy lux kostka. Może okazać się tegorocznym hitem z marketów. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino ma całkiem przyzwoitą ofertę. Ale nie ma jeszcze gazetek dlatego temat nie uzupełniony :D
Helix prezentuje się fajnie jak za 200 zł na te czasy to faktycznie może być hit.

Immortal to też stosunkowo dobra 30-tka

Show Time oraz Show jak ktoś lubi małe kalibry myślę, że do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Show za 250 zł przy obecnych cenach super - nie jest to aż tak mały kaliber bo 25 mm. Miałem ją parę lat temu i akceptując jej słabą dynamikę to mamy fajny 2 minutowy faktycznie pokaz o dość sporymi efektami jak na 25 mm.

Dino od lat dla mnie jest na podium jeśli chodzi o markety - szkoda, że nie mają Explosive (mieli parę lat temu w super cenie ) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DragsteR. napisał(a):

Witajcie, czyżby jeszcze nikt nie był w Dino?!
Na ulotkach występuje Triplex, na półkach go nie ma. Podobno mają być jeszcze 2 dostawy. Pewnie jedna w tym tygodniu a druga po świętach, wtedy jest duża szansa, że przyjedzie Triplex. A co myślicie o tym, co widać? Wyrzutnia Show 100sh 249zl (o 50zł więcej niż rok temu). Pytałem jeszcze o wyrzutnie 200sh 20mm - 279zł. Helix - 200zł i ta wyrzutnia wstępnie mnie interesuje - 4 rodzaje kalibru. Wszystko wskazuje na to, że jest to wyrzutnia Trick 60sh 60m. Jest jeszcze Quantum ale on ma 60sh/60m, więc prawdopodobnie jest to Trick, poprawcie, jeśli się mylę. Co o tym myślicie?
 

20221216_192317 (2).jpg

20221216_192325 (2).jpg

czy to dino w Żabnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamix281 napisał(a):

Cennik fajerwerków. Wielkopolskie, KrotoszynIMG20221222193926.jpg

Widzę, że Helixa ciężko trafić u mnie tez nie ma a po filmiku chyba warto poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, poncio napisał(a):

co najlepiej kupić w Dino?

SHOW?

HELIX?

Ja wziąłem obie show podobno daje dalej radę, helix na yt widziałem na jednym nagraniu spoko na drugim już nie koniecznie, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Develin napisał(a):

Ja wziąłem obie show podobno daje dalej radę, helix na yt widziałem na jednym nagraniu spoko na drugim już nie koniecznie, ale zobaczymy.

Wziąłem Helixa, ciężko go dostać... dopiero w 3 Dino go dostałem

Zastanawiałem się, ćzy wziąć jeszcze Show Time ale szkoda mi troche wydawać jeszcze 250zl ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, poncio napisał(a):

Wziąłem Helixa, ciężko go dostać... dopiero w 3 Dino go dostałem

Zastanawiałem się, ćzy wziąć jeszcze Show Time ale szkoda mi troche wydawać jeszcze 250zl ;) 

No u mnie podobnie z dostępnością na 3 markety dino tylko w 1 był helix i show w reszcie te mniejsze kostki 

Edytowane przez Develin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix przetestowany i jak zostanie w podobnej cenie jak teraz i będzie dostępny to pewnie za rok znowu zakupie, spoko wyrzutnia, show 100sh 25mm też dawal rade i faktycznie jak gdzieś tam dało się poczytać te strzały wydawały się lepsze niż z 25mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...