Skocz do zawartości

Dino


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Bardzo dobre fajerwerki z Hestii ale ceny trochę duże ale w porównaniu z firmą SP to zdecydowanie dużo lepsze :christmascool: SP nie polecam wyrzutni bo drogię i efekt nie za dobry ale zestawy są git :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w dino są już fajerwerki od kilku dni :xmas_smile:

widziałem że są hestii, piromax i kilka sp :xmas_tongue:

zestawy są po 9,99 zł 14,99 zł 29.99 zł i 49.99 zł

Wyrzutnie od 9.99 zł do 130 zł

petardy w cenach około 2 zł paczka

Moździerz jak co rok 39.99 zł

:xmas_happy: :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Wczoraj w moim Dino w Krotoszynie rozkładali już stoisko z fajerwerkami. Oferta z tego co widziałem znacznie się nie zmieniła w porównaniu z poprzednim rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, to już pewne. Piromax po raz kolejny dostarczy fajerwerki do marketów Dino . W poprzednim poście informowałem tym, że u mnie rozkładają już stoisko, tylko że wtedy wszystko było jeszcze w powijakach <panie rozpakowywały kartony dopiero>. Dzisiaj się przeszedłem po raz kolejny no i co mogę stwierdzić? Asortyment jak i cena praktycznie nie uległy zmianie. Fotek nie udało mi się zrobić, dlatego warto posugerować się zdjęciami zrobionymi przez innego forumowicza rok temu. Linki poniżej ;)

co prawda w gazetce nic nie ma o fajerwerkach ale w sklepie już się pojawiły.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/4ad3c1be0361a18c

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f95806d354fa1eb3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Dino, kilka innych pozycji. Jak kolega zauważył inne rzymskie ognie, dodatkowo widziałem PXB2216 Panzer, PXB2010 Bloom, PXB3709 Immortal i jeszcze jedna wyrzutnia 49sh, ale nie pamietam nazwy, postaram się zrobić zdjęcie, bo w gazetce napewno wszystkiego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...