Skocz do zawartości
  • 0

Perfect czy Modzierz?


Udycz

Pytanie

Mam problem z wyborem co kupić rakiety perfect (jorge 12 szt 36zł) czy możdzierz z biedronki?? pomóżcie ;)Jak wziaść coś innego to zaproponujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wziąłbym moździerz. Najprawdopodobniej stosunek efekt - cena będzie korzystniejszy niż przy wyborze rakiet.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy czego oczekujesz i co juz masz . Wiadomo że kupując Perfecty nie będziesz miał takich efektów jak z moździerza choć i te rakietki łupią ładnie . Obydwa proponowane przez ciebie produkty są raczej do zabawy , ale jeśli masz już coś więcej , mam tu na myśli jakieś wyrzutnie to brał bym na twoim miejscu R20072 . Pozdrawiam . Życzę miłego i udanego Sylwestra ! :xmas_biggrin:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy czego oczekujesz i co juz masz . Wiadomo że kupując Perfecty nie będziesz miał takich efektów jak z moździerza choć i te rakietki łupią ładnie . Obydwa proponowane przez ciebie produkty są raczej do zabawy , ale jeśli masz już coś więcej , mam tu na myśli jakieś wyrzutnie to brał bym na twoim miejscu R20072 . Pozdrawiam . Życzę miłego i udanego Sylwestra ! :xmas_biggrin:/>/>

Mam pare kostek typu backyard fun petard mam wystarczająco jako konkret mam wyrzutnie Laminous Palm importera Gaoo ma 13 sh liczę na to że będzie fajna bo dostałem ją w gratisie to chyba zdecyduje się na moździerz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to ja dam filmik mój moździerza z biedronki z 2010 roku, a raczej nie było opinii by się pogorszył. BTW. Fakt, że film kręcony praktycznie przy moździerzu więc też trzeba wziąć poprawkę apropo filmiku przemo, inne ujęcie więc inaczej też widać efekt.
http://www.youtube.com/watch?v=47BsJFAQAcU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździerz, jak chcesz to na moim kanale yt (link na profilu do kanału) jest tam filmik z efektami z zeszłego roku biedronkowego moździerza) :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No więc tak ja bym brał rakietki . Co do mozdzierza to jest ok , ale jakoś mam pecha na te moździerze z biedronki albo tuba sie rzwala po 2 ładunku albo szelki wybuchają w tubie . A tak po za tematem gdzie w tym roku można kupić rakiety perfect ? Nie chodzi mi o internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...