Skocz do zawartości

Kubki forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was ;D Pisał do mnie jeden z moderatorów zebym zrobił jakieś projekty kubków, zrobiłem kilka, jednak nie są one super pro. Nie tworzyłem żadnych grafik od prawie roku, ale dam wam to co udało mi się jakos skleić. Jesli ktos ma też jakies pomysly to się udzielajcie :)/>
Oceniajcie ;)

v1.
xdmb8.png

v2.
143etty.png

v3.
24me1jm.png

v4.
xfsv7p.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia opcja to zło ! Nawalone wszystkiego a wychodzi nic, opcja nr 1 według mnie pro. Proste nie skomplikowane a wszyscy wiedzą o co chodzi a w dodatku jakoś to wygląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v3, ogólnie to wtop bardziej rendery + zamiast tego abstrakcyjnego czegoś dorzuć jakiś efekt od rakiet. Np:
Fireworks_2.png
I weź tą "petardę" w ogóle wypieprz, ma białe po bokach czyt. źle wycięty render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, jest dużo lepszych, ale nie chciało mi się szukać.
Poza tym, jest wiele for graficznych gdzie jest dział ze zleceniami/prośbami.
Dajesz im fotkę i piszesz, żeby wycięli to to i to zrobili jako render i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ nr1 mi najbardziej przypasował. Co więcej, myślałem, że to białe wokół petardy jest celowe tak jak styl napisu PETARDA. Tylko te białe przebarwienia na kubku są nie do zrobienia, mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się opcja nr 2, jednak sam napis forumfajerwerki wystarczyłby w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że widać wasze zainteresowanie jest średnie, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce :P
Więc konkrety, czy bylibyście zainteresowani kupnem forumowego t-shirta ?( do wyboru kolory: biały, czarny, czerwony, jasny niebieski, ciemny niebieski, kawa z mlekiem, pomarańczowy, zółty, ciemny zielony, jasny zielony, wiśniowy, szary)

Opis(tak przedstawiają nam produkt):
Model: Havy
Producent: Promostars, B&C, Stedman
Gramatura: 170 G/m2
Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
- skład 100 % bawełna
- ściągacz z domieszką lycry , nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka
- podwójne szwy wykończeniowe
- brak szwów bocznych
- koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.

Teraz najważniejsze cena tej koszulki niezależnie od koloru i nadruku wynosiła by: 39 złza sztukę.

Koszty wysyłki:
Możliwe formy transportu Poczta Polska + priorytet 9zł, Poczta Polska za pobraniem + 17zł, Kurier + 19zł, Kurier za pobraniem + 27zł
Za dwa dowolne produkty przesyłka jest GRATIS (np, dwie różne koszulki).

Moim zdaniem po gramaturze można wywnioskować że jakość materiału nie będzie zła, powinna starczyć na długo.
WAŻNEDobrze by było gdyby Misiek4242 albo Crispers5 przygotowali "logo" do nadruku (wam to najlepiej wychodzi). To logo nie powinno być ze zbędnymi efektami i kolorami, musi to być coś prostego a charakterystycznego dla forum. Jeśli ktoś inny chciałby pokazać nam swój projekt to proszę bardzo. Można by było wziąć te projekty które kiedyś były przez was robione i teraz są zawieruszone gdzieś na forum, oczywiście za waszą zgodą.

Co do kubków to ja raczej odpadam bo cena kubka wynosiła by około 30 zł (moim zdaniem to za dużo)

Byli by chętni? Pisać tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JEŻELI CHODZI O KUBKI TO MOGĘ SIĘ TEGO PODJĄĆ. CENA kubka 15-19zł + wysyłka.



I będzie chętnych 50 po czym wpłaci i kupi 5 osób :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego deklracja = wpłata. Wtedy będzie można bardziej rzeczowo podejść do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlatego deklracja = wpłata. Wtedy będzie można bardziej rzeczowo podejść do sprawy.


Tylko jest też tak że chętnych do robienia też jest dużo. I każdy robi to jak chce. Moim zdaniem powinna najpierw być akcja na kubeczki. Jeśli kubki wypalą to smycze i t-shirty.

Jestem w stanie wyłożyć kase na zakup 50 kubków ale trzeba zrobić dobry projekt i zorientować się czy są chętni.

I nie robić wszystko na już tylko spokojnie podejść do tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koszulką nie ma problemu zrobiłem testową wersję bo czekam na jakiś lepszy projekt.
Zobaczcie tak by wyglądała przykładowa (oczywiście z innym projektem) - na razie nie kupujcie tego bo to zwykły napis.
http://fajerwerki.cupsell.pl/produkty/104358-koszulka-forumowa.html

Poki ja na koszulkach nie stracę bo nie muszę zamawiać określonej liczby koszulek, robi to za mnie firma cupsell po zakupieniu przez kogoś koszulki, oni też wysyłają do klienta.

PS. DO wyboru jest 5 rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli, ja mam maszynę praktycznie na miejscu więc nie ma to wielkiego znaczenia czy zapłacimy wcześniej czy nie :)
Ja to widze tak:
1.Deklaracje
2.Wybór projektu
3.Czas na wpłatę (rozważyć opcję bana na forum za olewkę)
4.Wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw proponuję wybrać projekt, a następnie zbierać zgłoszenia. Ciężko się deklarować w momencie, gdy nie wiadomo na co się decydujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...