Skocz do zawartości

Fajerwerki Radom


adisek2

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się się was zapytać gdzie mogę kupić tanio fajerwerki w Radomiu ? I mam jeszcze jedno pytanie,czy byliście kiedyś w hurtowni SULTEX na ŁĄCZNEJ 29 i jak tam jest z cenami?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm trudna pierwsza część pytania, chyba markety typu aldi lidl biedronka ale jak piszą na forum szału nie ma i d*py nie urywa. Czyli to samo co w zeszłym roku i drożej, Co do hurtowni sultex w zeszłym roku byłem i robiłem zakupy, głównie są wyrzutnie, rakiety, rzymskie ognie,jc05, z tego co pamiętam triplex i jorge. Co do cen to wiadomo jest drożej ale do przeżycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee no ceny nie są złe za JC05 rok temu 7zł za pakę dawałem więc nie jest nieźle :D
Jeżeli chodzi o importerów to Jorge i Kometa :)
Sklep godny polecenia :D Na pewno więcej warty uwagi niż te wszystkie markety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niee no ceny nie są złe za JC05 rok temu 7zł za pakę dawałem więc nie jest nieźle :D/>
Jeżeli chodzi o importerów to Jorge i Kometa :)/>
Sklep godny polecenia :D/> Na pewno więcej warty uwagi niż te wszystkie markety :D/>

Może się trochę źle wyraziłem, sklep napewno jest 'lepszy' od marketów ale patrząc na ceny w sklepach internetowych żebym dobrze określił nie 'przebijają ich' a i zawsze tam jakiś rabacik można dostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może się trochę źle wyraziłem, sklep napewno jest 'lepszy' od marketów ale patrząc na ceny w sklepach internetowych żebym dobrze określił nie 'przebijają ich' a i zawsze tam jakiś rabacik można dostać

aa co do sklepów internetowych, to ceny w nich zawsze są niższe niż w sklepach stacjonarnych. Nawet jeżeli sklep w necie i stacjonarny prowadzi jedna firma to ceny się nieźle różnią :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu fajerwerki w hurtowni na ŁĄCZNEJ 29 .Dziękuję Wam za doradzenie oraz polecam kupowanie tam fajerwerków. Moje fajerwerki paczka FP3 small za 9zł ,JW90 SoF 42zł ,P7304 35zł, P7301 27zł ,P6012 24,90zł , Red Metor 16,90 ,Rabat P7012 za niecałe 12zł i Big Bang Wenus oraz Katmandu ale zapomniałem ich cen. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

ja polecam mało znaną hurtownie na ul. Mokrej w Radomiu, Jak ktoś o niej nie wiedział to tzreba zajrzeć bo ceny spoko :)/>

Proszę bardzo, jeszcze nie słyszałem o tej hurtowni. Duży wybór? Jakich mają importerów? I jak się nazywa ta hurtownia? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę powiedzieć tylko tyle , że gościu ma to wszystko w swoim garażu , na którym pisze: Hurtownia Fajerwerki :P W środku jeszcze nie byłem w tym roku bo pisze , że zamknięte ale pewnie za około tydzień otworzą :) Ostatni raz byłem tam ze 3 lata temu i powiem Ci , że kupiłem tam jakąś kostkę (nie pamiętam nazwy) za 10 zł i była świetna (podobna do jw06) Pozdrawiam.

 

P.S. Jak tylko tam będę dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odwiedziłem również w tym roku naszą zacną hurtownię na ul. Łącznej. Asortyment ogromny jak zawsze, ceny najniższe w regionie. Z tego co wywnioskowałem rozwinęli troszeczkę asortyment, gdyż poza Jorge i Kometa mają w tym roku również Śmieszka i Surex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

zapraszam do mnie, dobry towar w dobrej cenie, różne firmy tel: 602 622 838 duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, od najmniejszych psotek do serii odpalasz i spi.....sz , legalna firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...