Skocz do zawartości

[Bartosz] zakupy 2012


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi


Fajne kostki, sam posiadam Aurore od Triplexa.
Ile zamierzasz wydać?

Ponad 1000 zł na pewno.



Będzie coś jeszcze ?

Oczywiście. To na razie rozgrzewka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie masz plany na kolejne zakupy?

Wczoraj poleciało zamówienie na BF za ponad 600 zł. Przybędzie kilka kostek Komety i Triplexa 19-49sh. I pewnie jeszcze coś po Świętach dokupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff już robi dobre wrażenie,brakuje jednak jakiś rakiet czy czegoś innego do zabawy.Posiadasz same dobre kostki.Mam nadzieję,że Cię nie zawiodą i czekam na następną paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stuff już robi dobre wrażenie,brakuje jednak jakiś rakiet czy czegoś innego do zabawy.Posiadasz same dobre kostki.Mam nadzieję,że Cię nie zawiodą i czekam na następną paczkę.

Zależy dla kogo brakuje, nie każdy lubi się bawić pierdołami. A co do stuffu świetne kostki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czwarte zakupy - ostatnie
sklep: taniefajerwerki.pl
koszt: 262 zł

dsc08955n.jpg

I nadszedł czas na ostatnią część zakupów w tym roku. Mogę oficjalnie stwierdzić, że stuff 2012 jest w komplecie. Łącznie wydałem nieco ponad 1400 zł. Jutro na pewno będzie zdjęcie całości.
Co ciekawe, jest to mój pierwszy stuff od 7 lat, w którym nie mam żadnej wyrzutni Tropica - nie biorę pod uwagę tych dwóch maleństw. Odkąd jestem na forum, w moim zestawie na sylwestra zawsze były głównie fajerwerki Tropica, jednak od 3 lat zaczęły wypierać je inne firmy - SP, Kometa, Triplex. Aż do tegorocznego sylwestra, gdzie w stuffie nie mam ani jednej kostki Tropica... Powód chyba oczywisty - ceny.
Wyżej wymienieni importerzy oferują wcale nie gorsze produkty w dużo niższych cenach. Do tego dochodzi kwestia dostępności. W internecie sklepy oferujące szeroką gamę fajerwerków Tropica można policzyć na palcach jednej ręki. A te, które je oferują, sprzedają je w cenach identycznych z cennika Tropica lub nawet wyższych, więc znowu wracamy do problemu wysokich cen.
Tyle moich przemyśleń na temat stuffu... Pojutrze i tak wszystko poleci w powietrze :P/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będzie pokaz czy odpalane pojedynczo ?

Odpalane pojedynczo. W zeszłym roku próbowałem coś stworzyć ale nie wyszło i doszedłem do wniosku, że pojedyncze strzelanie sprawia mi więcej frajdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pojedyńczo? A co z one rowem?

One rowa połącze albo z Leną albo z X-Vigorem. I to będzie tyle z łączenia w tego sylwestra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super stuff !
Co roku coraz więcej piro, ale jakosc zawsze taka sama, nigdy nie rozdrabniasz się w mniejsze kostki tylko zawsze idziesz w większe, ale z oryginalnymi efektami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc08982n.jpg

Stuff w komplecie

Kometa:
P7611 Celtic
P7053 Lena
P7504 Duszanbe
P7509 Malaga
P7073 Hawaje
P7071 Indonezja

Triplex:
TXB762 X-Maind
TXB757 X-Vigor
TXB400 Samum
TXB474 Inspiracja
TXB472 Sea Blue Wave
TXB423 Aurora

Maxsem:
GP499 Fireworks World
GP511 Fiery Warrior
GWM5028 Deep Blue
GWM5034 Splendid River

Tropic:
TB32 Phoenix
TB159 7sCake
N2025 ASS. rzymskie ognie
W526 Spring Butterflies
TP2 petardy

Jorge:
BW-101 one row

+ petardy 859

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...