Skocz do zawartości

Kurier sprawdza dowód osobisty ?


Gość
Wiadomość dodana przez mantis,

Witaj mantis,
Barticf zgłosił pytanie - Kurier sprawdza dowód osobisty ?
 

default_photo.png  

Proszę o usunięcie tematu.

Pokaż Zgłoszenie

 

Na życzenie autora temat zamknięty i usunięty.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Najprawdopodobniej nie będę mógł osobiście odebrać przesyłki z fajerwerkami która ma przyjść na mnie czy kurier sprawdza jakiś dokument czy jestem pełnoletni czy tez nie ma takich uprawnieni ? W razie czego mogę danej osobie zostawić swój dowód czy wystarczy dowód osoby odbierającej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mu nawet powiedzieć aby u sąsiada zostawił nie podając powodu. Wiele razy odbierałem różnego rodzaju paczki od kurierów i mimo że jestem jeszcze nie pełnoletni nigdy nie spytałem mnie o dowód nawet jak to były fajerwerki. Dla kuriera liczy się tylko to aby paczkę doręczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość sklepów nie wybiera opcji "wydać tylko osobie pełnoletniej", bo by połowa paczek im z powrotem przychodziła, więc nie ma obawy ;)

Co nie zmienia faktu, że jeżeli nadawca wybierze taką opcję, to kurier nie zostawi paczki, jeżeli osoba nie jest pełnoletnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak dla ściemy żeby się nie przyczepiło prawo. Kurier na to leje czy będzie dowód czy nie. Zawsze możesz powiedzieć że to dla taty a ja mam odebrać tak jak koledzy pisali wyżej kurier jeździ na czas zależy mu bardzo na doręczenie paczki a co w niej jest i dla kogo jest to gucio go obchodzi dla niego najważniejszy jest podpis i koniec. Kurier patrzy na papier czy jest to za pobraniem czy nie a dalej już nie więc nie martw się. Ja zamawiałem z bigfuna i paczka była cała w foli czarna i pisało pilne i karteczka to wszystko. Jak by był znaczek 1.4G to może ale większość nie wie co to jest hmmm chyba rozpuszczalniki yyy nie to farby a nie wiem. Także nie ma się czego obawiać że nie odbierzesz paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją sytuacją ostatnio :
Kurier : Dowód jest?
ja : nie mam
K: a pieniądze masz?
j: tak
K : to sie jakoś dogadamy

I tak oto dostałem paczkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moją sytuacją ostatnio :
Kurier : Dowód jest?
ja : nie mam
K: a pieniądze masz?
j: tak
K : to sie jakoś dogadamy

I tak oto dostałem paczkę :P/>/>

Można i tak :D/>
na piwo flache można dać bo jal powie 100zł to (Panie idź w c....)
za 100zł to ja mam tydzień roboty hehhe albo wyrzutnie profesjonalną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...