Jump to content
Sign in to follow this  
lasso

Pozdrowienia dla cooliego

Recommended Posts

Dostałem właśnie cynk od Cooliego, że nasi przyjaciele z fire.net znowu się pojawili w gromie (4 osoby). Wszystkie nasze przypuszczenia się zgodziły. Dobrze, że tym razem w kulki nie lecieli i nie próbowali ponownie podawać się za osoby z naszego forum. :)

Cooli opowie więcej. :P

No byli byli :) Pecha do mnie mają. Ale pewnie zaraz pojawi się tekst że Firemen w górach na nartach szosuje ;)

Ja tam odwiedzam Groma, robię dobre zakupy. Jestem z nimi w dobrym kontakcie. Co mi potrzeba więcej? Po co zamawiać przez Internet, jeśli w okolicy mam taką hurtownię ? Co prawda duża marża, ale zawsze coś...
Pozdrawiam.

No może i byli i co z tego? Bo nie bardzo rozumiem...

Bo nie napisaliśmy wszystkiego by znowu nie rozpoczynać tej dyskusji. Mogę tylko powiedzieć, że wszystko się potwierdziło. :)

Ale po co to wszystko winny się tłumaczy. Ja nie odczuwam winy, nie mam nic do zarzucenia. Z nikim nie byłem poza forum. Tyle w temacie...

Ja tam odwiedzam Groma, robię dobre zakupy. Jestem z nimi w dobrym kontakcie. Co mi potrzeba więcej? Po co zamawiać przez Internet, jeśli w okolicy mam taką hurtownię ? Co prawda duża marża, ale zawsze coś...
Pozdrawiam.

Ty jesteś Firemen?

Nikt nie ma nic do ciebie że tam robisz zakupy bo każdy tam robi i nikt nikomu nie zabrania. NIe znasz tematu więc po co zabierasz głos?

Zedytował pierwsze posty i faktycznie już nie wiadomo co było na samym początku :)

Ja byłem z "ekipą" swoich kolegów. Podałem się na "forum", ale znamy się z tymi panami od dłuższego czasu to dał nam po cenach hurtowych ze zniżką, więc tyle tylko w tym temacie. Bynajmniej może były 4 osoby i tak można pozostawić to w pozycji aktualnej..., więc to o nas chodziło.

Ja byłem z "ekipą" swoich kolegów. Podałem się na "forum", ale znamy się z tymi panami od dłuższego czasu to dał nam po cenach hurtowych ze zniżką, więc tyle tylko w tym temacie. Bynajmniej może były 4 osoby i tak można pozostawić to w pozycji aktualnej..., więc to o nas chodziło.

ile zniżki?