Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla cooliego


lasso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dostałem właśnie cynk od Cooliego, że nasi przyjaciele z fire.net znowu się pojawili w gromie (4 osoby). Wszystkie nasze przypuszczenia się zgodziły. Dobrze, że tym razem w kulki nie lecieli i nie próbowali ponownie podawać się za osoby z naszego forum. :)

Cooli opowie więcej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odwiedzam Groma, robię dobre zakupy. Jestem z nimi w dobrym kontakcie. Co mi potrzeba więcej? Po co zamawiać przez Internet, jeśli w okolicy mam taką hurtownię ? Co prawda duża marża, ale zawsze coś...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No może i byli i co z tego? Bo nie bardzo rozumiem...


Bo nie napisaliśmy wszystkiego by znowu nie rozpoczynać tej dyskusji. Mogę tylko powiedzieć, że wszystko się potwierdziło. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to wszystko winny się tłumaczy. Ja nie odczuwam winy, nie mam nic do zarzucenia. Z nikim nie byłem poza forum. Tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam odwiedzam Groma, robię dobre zakupy. Jestem z nimi w dobrym kontakcie. Co mi potrzeba więcej? Po co zamawiać przez Internet, jeśli w okolicy mam taką hurtownię ? Co prawda duża marża, ale zawsze coś...
Pozdrawiam.



Ty jesteś Firemen?

Nikt nie ma nic do ciebie że tam robisz zakupy bo każdy tam robi i nikt nikomu nie zabrania. NIe znasz tematu więc po co zabierasz głos?

Zedytował pierwsze posty i faktycznie już nie wiadomo co było na samym początku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z "ekipą" swoich kolegów. Podałem się na "forum", ale znamy się z tymi panami od dłuższego czasu to dał nam po cenach hurtowych ze zniżką, więc tyle tylko w tym temacie. Bynajmniej może były 4 osoby i tak można pozostawić to w pozycji aktualnej..., więc to o nas chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja byłem z "ekipą" swoich kolegów. Podałem się na "forum", ale znamy się z tymi panami od dłuższego czasu to dał nam po cenach hurtowych ze zniżką, więc tyle tylko w tym temacie. Bynajmniej może były 4 osoby i tak można pozostawić to w pozycji aktualnej..., więc to o nas chodziło.



ile zniżki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...