Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla cooliego


lasso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o zaprzestanie obrażania mnie publicznie na tym forum, insynuowania sytuacji, które nie miały miejsce i wprowadzania w błąd moich "współpracowników", w przeciwnym razie (jak wspomniałeś) zaczniemy rozmawiać oficjalnie (i żółte papiery z oddziału psychiatrycznego w Łodzi nie pomogą).

Pozdrawiam
FireMan

xyz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIło mi że się ujawniliście.

Po pierwsze nie życze sobię aby dane które są podawane przy rejestracji na forum (Waszym) były upublicznione (2 dni temu user o nicku szewczyk na tym forum)

Po drugie nie zaczynajcie kolejnej wojny forumowej

To tyle :)/>/>

Fajne z Was chłopaki...

Synku jakie groźby?

Fajnie powitać to znaczy "Czołem chłopczyki z forum konkurencyjnego" Itp itd

Wystarczyło jak zapytałem Was dziś na parkingu z jakiego forum jesteście... trzeba było odpowiedzieć a nie ściemniać że na handel :)/> W gromie powiedzieliście że co innego :)

Najlepszy tekst dziś to "Na słowo forum mamy taniej" :)



I nikt pod nickiem cooli sie nie ukrywa :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź na cały ten temat to "aha"

Jednocześnie potwierdziło to nasze założenia, że to byliście wy czyli osoby z Waszego forum :P Pułapka się udała, a wy w nią właśnie wpadliście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Temat ten kieruję do Michała Sz. (pełne dane do wiadomości autora) i Piotra J. (dane mimo iż są popularne w sieci nie mogą zostać upublicznione) i uprzejmie proszę inne osoby o nie wypowiadanie się w tym wątku.


Już za dużo napisałeś podałeś Imię i początek nazwiska a 2 dni temu zalogowałeś się pod nickiem mojego nazwiska to wystarczy. Logi forum już mam. WYstarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli o to chodzi, że oni (Ci z drugiego forum) podszywali się pod to forum aby uzyskać niższe ceny?


Tak coś kombinowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie pozwolę, aby ktokolwiek opisywał mnie w złym świetle, dlatego też założyłem ten temat.
2) Dane nie zostały ujawnione (osób o tych inicjałach jest w Polsce jakieś kilkanaście tysięcy, ja tylko pokazałem Ci, że nie jesteś osobą anonimową, która może sobie pisać co się jej tylko podoba).
3) Nie wiem o jakiej sytuacji mówisz, powiedziałem już, że to forum omijam szerokim łukiem i tylko z powodu tekstów na mój temat założyłem tutaj konto.
4) Zastanawiam się o jakim ty spotkaniu do mnie mówisz, bo jak dzisiaj byłem w Szczyrku (dokładnie Małe Skrzyczne), to nikt się mnie nie zapytał z jakiego forum jestem ?
I na koniec proszę, nie nazywaj mnie synku, ponieważ różnica wieku między nami jest niewielka.

Gwarantuję wam, że za każdym razem, gdy dowiem się, że o mnie smarujecie, będę się tu udzielał.
Tyle ode mnie i mam nadzieję, że na tym poście skończymy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Gwarantuję wam, że za każdym razem, gdy dowiem się, że o mnie smarujecie, będę się tu udzielał.
Tyle ode mnie i mam nadzieję, że na tym poście skończymy temat.


ALe nikt ci nie mówi że nie możesz tu pisać. KOnto masz i możesz nikt ci nie broni się wypowiadać. Ja nie zbanowałem bo dalej nie wiem o co ci chodzi

To ty wskoczyłeś tu i zacząłeś ten temat. NIe Ja

I nie zachowujemy się tak jak Wy banując konta :)


I nie wiem co do mnie masz. z tego co wkleiłeś na forum nic złego o tobie nie powiedziałem :)

Więc w czym problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odniesieniu do dyskusji toczącej się na sb, jak i poza forum :
Kiedyś luxor chciał zorganizować WK na obydwóch forach w Grom Zbigu po otrzymaniu ode mnie cennika.
Gdybym mu go nie wysłał (jako potencjalnemu klientowi), wątpię czy ta dyskusja w tym temacie miałaby miejsce.
Ponadto podobają mi się Twoje informację na temat moich warunków zakupu w tej hurtowni, ponieważ działają tylko na moją korzyść.

Na obecną chwilę dyskusję uważam za zakończoną, na dalsze posty w moim imieniu odpowiadał będzie któryś z moich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja, beznadzieja.... Ciągle tylko jakieś zatargi... spokojnie panowie.

W życiu trzeba umieć się wyluzować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ponadto podobają mi się Twoje informację na temat moich warunków zakupu w tej hurtowni, ponieważ działają tylko na moją korzyść.




To się jeszcze zobaczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To się jeszcze zobaczy...

Cooli pogadaj tam odpowiednio z chłopakami,lub szefem i wtedy cwaniaczki też inaczej będą rozmawiać :D/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po rozmowie z chłopakami wyszło na to że panowie z akcji w sobotę byli z konkurencyjnego forum, zostawili wlepki forumowe, dużo pościemniali oraz dużo pogadali "że robią pokaz na sylwestra" itp itd. Więc wszystko wiadomo co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i po rozmowie z chłopakami wyszło na to że panowie z akcji w sobotę byli z konkurencyjnego forum, zostawili wlepki forumowe, dużo pościemniali oraz dużo pogadali "że robią pokaz na sylwestra" itp itd. Więc wszystko wiadomo co i jak.


To było do przewidzenia już w pierwszych minutach tego wszystkiego, widzę że real ich trochę poskromił. :)

PS: Osobiście wstydziłbym się rozdawania jakichkolwiek gadżetów reklamowych do takiego forum o tak niskiej wartości merytorycznej. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To było do przewidzenia już w pierwszych minutach tego wszystkiego, widzę że real ich trochę poskromił. :)/>

PS: Osobiście wstydziłbym się rozdawania jakichkolwiek gadżetów reklamowych do takiego forum o tak niskiej wartości merytorycznej. :P/>



Mówią, że weszli na forum trochę poczytać i jak zaczeli czytać to tak szybko jak weszli tak wyszli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zakładając tem temat autor wpadł w kolejną pułapkę. Teraz na 100% wiemy kto był...

wystarczy wejść i obejrzeć fotki z pokazu zeszłorocznego firemena i drugą fotkę odpalić oraz drugą część zdjęć.

Miłego oglądania Galeria upubliczniona przez niego samego.

http://imgur.com/a/uS7Ip#0

Pozdrawiam Firemana

Zrobiłeś poświewisko z siebie i ze swojego forum :) Pisząc że byłeś w górach a samochód twój był na zakupach w Gromie :)

Cytuje kolegę "o szkoda mi kolesia, bo ma ewidentnie schizofrenie i jego alter ego siedziało sobie gdzieś w górach, podczas gdy jego drugie ja kupowało fajerwerki w gromie :/"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...