Skocz do zawartości

[Poki] Dymy, huki, światła iskry - mój stuff 2012 jest.....


Poki

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku symboliczne zakupy, które przede wszystkim miały na celu uzupełnienie zapasów zabawek przed i wczesnosylwestrowych. Jak część z was wie, w zeszłym roku przegrałem z pogodą i z wielką irytacją zakopałem w szafi wszystkie większe kostki. W tym roku kostki dziele na min. 2 dni 30.12 i 01.01. W inne dni będzie strzelanie dla frajdy pod wpływem impulsu. Całość udokumentuję jak porozkładam, narazie mam to co zamówione było przed tygodniem na tf.pl i f-n.pl.
Zielona puszka po prawej to dym, to samo 3 kolorowe walce na smallach.

UV7Q6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy bardzo dobre. Widzę że też skusiłeś się na Gold Nagoję :D. Dobry wybór rzeczy do zabawy, będziesz miał co robić, kostki bardzo wyważone i ciekawe.
Czekam na resztę, to ocenię cały stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki jak zwykle postarał się o kreatywną nazwę tematu. Szefowie będą szefować =)

Golden Nagoja robi się powoli klasykiem na forum. Zastanawiam się czy dołączy do legend pokroju FP3 i JW90, przy których nie trzeba podawać nazwy, a i tak każdy wie o co chodzi. Do większości baterii, które masz, są już video na YouTubie, ale nie jestem pewien, czy są filmiki tych wszystkich dymów.

Zastanawiam się co zrobiłeś z kostkami z poprzedniego Sylwestra o których napisałeś. Odpaliłeś w ciągu roku, czy zostawiałeś je na Sylwka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki, no no bardzo fajnie sie zapowiada :)Sporo zabawy , ale i oko będzie czym nacieszyć .
Mam nadzieje że jakieś kostki z zeszłego roku Ci zostały, zeby w godzinę zero zrobić BOOOOOOOOOM.
:D
..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gold Nagoję wygrałem 2 lata temu w konkursie Komety i muszę przyznać szczerze, że robi duże wrażenie na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastanawiam się co zrobiłeś z kostkami z poprzedniego Sylwestra o których napisałeś. Odpaliłeś w ciągu roku, czy zostawiałeś je na Sylwka?



Zostawiłem na tego Sylwestra. Powód jest może i banalny, ale lubię oglądać fajerwerki przez cały rok, natomiast strzelać tylko w tym jedynym okresie. Może nie jestem przez to prawdziwym fanem pirotechniki dla niektórych "całorocznych", ale forma oczekiwania na wkońcu upragniony moment dodaje mi sporo przyjemności. W tym wypadku ze strzelania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mamy święta, wszystko co chiałem mam już skompletowane. Dużo tego nie było, bo pozostałości było pełno. Podczas wczorajszego wyciagania kostek znalazłem dodatkowe artykuły jak np. dymy czy txp859, a nawet opaski zaciskowe i lont. Całościowo jak i ostatecznie na ten rok moje zabawki prezentują się tak:

1dqjh.jpg






:xmas_w00t:/>
Usmiech!






p4ID8.jpg
Q8ng9.jpg

W tym roku nie ma mowy o pozostałościach!! Zabawa fajerwerkowa trwa, reguluje ją pogoda i nastrój. Plan zakłada strzelanie 30.12 oraz 01.01. Podczas tych 2 terminów przewiduję wystrzelenie kostek od 36sh wzwyż. Czy dołączą do tego jeszcze mniejsze baterie, zależy jedynie od eksploatacji stuffu we wcześniejszych dniach. Artykuły różne nie zaliczają się do elementów pokazowych i sa jedynie dla zabawy.

Pozdrawiam Bartka, który ma problem z 120kg w towarze!:xmas_biggrin:/>

Czas zabrać się za karabinek! Nie wymiękajcie jak w ubiegłym roku, bo jak narazie widzę temat usnął jak miś na zimę. Liczy się chęć zabawa z domieszką rywalizacji. Uprzedzajac pytania, nie będę miał wielkiego karabinu. Symbolika dzięki koncepcji, tak sobie wymyśliłem - karabinek 20x13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff,4/5 stuffu to konkrety ,zabawy też nie zabrakło,brakuje jednak jakiś rakietek.Koniecznie nagraj efekty.!Życzę udanego sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...