Skocz do zawartości

[Grandzik] Stuff 2012/2012


Grandzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich przeglądających mój temat. Dziś wstawiam na to forum moje pierwsze zdjęcie kompletnego stuffu na tegorocznego sylwestra. Jestem na tym forum od prawie 2 lat, ale dopiero w tym roku zdecydowałem się pochwalić tym co mam :) Zamówienie składałem w sklepie Bigfun. Profesjonalna i kompetentna obsługa klienta, a na dodatek ekspresowa wysyłka. Zamówienie zrealizowane na kwotę 310zł.

Petardy:
FP3 Big - 1 szt.
FP3 Small - 1 szt.
FP1 - 1 szt.
EX1 - 3 szt.

Wyrzutnie:
JW08 Wenus
TXB592 Sky Brocade
JW06 Kasjopeja
JW4060 Styx
184025 Kometen Symphonie
B14 Extreme
TXB422 Little palm tree
P7015 Soul
P7202 Sara
TXB462 Red peony
TXB824/N Figiel
SM9880 Babel
SM9882 Red meteor
P7201 Aron

Akcesoria:
Lont 10cm/s - 5m
Lont 1cm/s - 5m

Zestaw promocyjny 300+ (numer 1):
JW57 New Age
Opakowanie stroboskopów 22172 ROMISCHE BLINKLANZE


Ponadto, zamawiałem fajerwerki kumplowi i z tej racji mogłem sobie dodatkowo wybrać jakiś zestaw promocyjny za jego zakupy dla siebie.

Zestaw promocyjny 50+ (numer 1 i numer 6):
SM2126 Macrocosmos III
EX1 - 1 szt.
SATANS KNALL 22007 - 3 szt.
INTERSTELLA WARS SP2214 - 2 szt.
Strzelające cukierki 22753 - 1 szt.

Zdjęcie moich pociech :D
fajerwerki20122013.jpg

Uploaded with ImageShack.us

W tym roku postanowiłem wypróbować kilka kostek, których jeszcze nie miałem bazując na proporcji jakość/cena. Co prawda mogłem wziąć kilka dużych kostek, ale wolę posprawdzać te mniejsze mając przy tym więcej zabawy.
Petard mało, bo mam jeszcze stare zapasy. W rakiety nie inwestuję, bo słabo wypadają na tle wyrzutni, nie mniej jednak, by tradycji stało się zadość jest ich kilka w zestawach promocyjnych, więc do zabawy wystarczy :D
Kostki będą odpalane pojedynczo, być może w przyszłym roku będę je łączył. Zapytacie, po co ci lont? Odpowiem, lontu nigdy za wiele. Na pewno jakiś karabinek zrobię :) A kto wie co mi jeszcze do głowy przyjdzie :)

Zapraszam do oceniania i komentowania. Mile widziane Wasze prywatne opinie jak i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mogę pochwalić za wybór kostek. Kostki z serii do 25zł, które są u Ciebie w stuffie to moim zdaniem najlepsze kostki w tej cenie (jest jeszcze kilka, których nie ma u Ciebie,a le stanowia one mniejszość). New Age w gratisie? Musze sprawdzić te zestawy promo! Jaja dinozaura, bardzo przyjemne i hałaśliwe petardy, które w grupie do 5zł są dla mnie liderem. Zapraszam również do rywalizacji na karabinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie dobrane artykuły. Dobrze, że nie bawiłeś się w kupowanie "duperlasków'" tylko poszedłeś o kilka półek wyżej. Będziesz zadowolony z zakupów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na finał wybrałem TXB592 Sky Brocade. Dlaczego nie JW57 New Age? Bo TXB592 bardziej mi się podoba (chodzi o efekt). Gdybym miał kupić JW57 za gotówkę to bym jej nie kupił, a skoro była w zestawie promocyjnym to chętnie ją wypróbuję.
Ponadto rozważałem zakup JW90, ale kuzyn taką ma, więc nie chciałem się powtarzać, może w przyszłym roku sobie zafunduję.

Poki, z chęcią poznam te kilka kostek, o których piszesz kilka postów wyżej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...