Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymałem zamówienie, wszystko w najlepszym porządku, zapakowane bardzo profesjonalnie, nic nie latało w środku i otrzymałem gratis :)
Kontakt super, dobre ceny, więc POLECAM wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FireworksMaster - dzięki za zakupy, i błyskawiczną wpłatę, pozdrawiam :)

@Mks - Póki nie wymyślę czegoś nowego, myślę że min. z tydzień jeszcze postoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, a mi prawdopodobnie zostaje czekać do poniedziałku, bo Furgonetka.pl namieszała przy moim zamówieniu 8. Ale nic się nie dzieje :)/>/>

VEL: Jeżeli paczka w poniedziałek nie zostanie dostarczona, to proszę o kontakt.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż, a mi prawdopodobnie zostaje czekać do poniedziałku, bo Furgonetka.pl namieszała przy moim zamówieniu 8. Ale nic się nie dzieje :)/>/>/>/>

VEL: Jeżeli paczka w poniedziałek nie zostanie dostarczona, to proszę o kontakt.

Spektakularny sukces! :D/> Paczka dostarczona w zamierzone miejsce. Super zapakowane, bo przetrwało tygodniową podróż. Miły drobny gratis :)/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, w końcu... Odetchnąłem z ulgą :)

Ponownie przepraszam za zamieszanie jakie wynikło z niekompetencji firmy kurierskiej :) Od tej chwili dostarczaniem przesyłek będzie zajmować się inny kurier (chwilowo UPS)!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pojawiły się problemy z serwerem, awaria została zgłoszona i jest w trakcie naprawiania.

Dzięki za zgłoszenie i przepraszam za niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zapowiada.Strona jest w ciemnych kolorach,dzięki czemu nie jest oczojebna,wszystko bez problemu jest czytelne oraz wytłumaczone.Fajnie gdyby znalazły się też w nim produkty maxsema.Mam nadzieję,że w najbliższym czasie coś tam zakupię.Możliwe,że to będzie jedyny sklep w którym będe kupował fajerwerki.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxsem ma 8 szelek, ale dopłacamy 5 zł, sam skusiłem się na ten od triplexa zobaczymy co z tego będzie :)/>

O, faktycznie ten z Maxsema ma 8 kul.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem nic, ale pisałem teraz trochę z veli i już na pewno mogę polecić ten sklep ze względu na miłego sprzedawce jak i przyzwoite ceny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry sklep, Zamówiłem paczke 2 dni temu wieczorem, dzisiaj rano była już u mnie :) Wszystko w jak najlepszym porządku, zapakowane, pozaklejane a i gratisik się znalazł :) Pozdrawiam :)

Edytowane przez mantis
Ortografia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...