Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

@velibrum
Chciałem napisać do Ciebie na PW, ale masz chyba skrzynkę pełną.A więc chcę złożyć zamówienie i na samym końcu wyskakuje mi:Moduły płatności nie zostały zainstalowane, o co chodzi bo nie rozumiem ? Wszystko wydaje mi się, że robię dobrze...Proszę o wyjaśnienie tej sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek - napisałbyś do mnie na gg: 9345158? Albo na maila: fireworld@op.pl? Albo podałbyś do siebie nr gg, ew. tel? Jeszcze dzisiaj były prowadzone prace konserwacyjne nad stroną i stąd mógł wyniknąć ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie z fireworld.pl już do mnie leci :)
Dojdzie do mnie zapewne jutro/pojutrze, dodam opinię ale jak narazie to jest świetnie, ponieważ veli wysłał paczkę za potwierdzeniem przelewu...Resztę opinii dodam jak przesyłka mi przyjdzie.
@cinek609, problem jest spowodowany złym serwisem strony przez informatyka, ja napisałem do veliego na GG i tam się z nim umówiłem, złożyłem zamówienie przez e-mail.Radzę Ci się odezwać do velibrum.
Pozdrawiam :) Wojciech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wszystkie moduły są już wgrane, zamówienie testowe zostało zrealizowane pomyślnie, dlatego zapraszam do zakupów!

Strona wyszła z fazy debugowania, dlatego od teraz będzie działać szybciej.

Wojtek, dzisiaj paczka została nadana (zaraz Ci prześlę nr przewozowy), razem z obiecanym gratisem, tyle że dzisiaj prawdopodobnie już nie zdąży dojść na sortownię i dojdzie w środę ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ceny są bardzo atrakcyjne , jeszcze nie ma dużej ilości fajerwerków , ale wiadomo że to dopiero początek. Szkoda że ja już mam stuff prawie w komplecie. W każdym razie powodzenia i gratulacje ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam!

Wszystkie moduły są już wgrane, zamówienie testowe zostało zrealizowane pomyślnie, dlatego zapraszam do zakupów!

Strona wyszła z fazy debugowania, dlatego od teraz będzie działać szybciej.

Wojtek, dzisiaj paczka została nadana (zaraz Ci prześlę nr przewozowy), razem z obiecanym gratisem, tyle że dzisiaj prawdopodobnie już nie zdąży dojść na sortownię i dojdzie w środę ;)/>

Pozdrawiam!

Wiem wiem veli, dostałem e-maila od furgonetka.pl więc już nie musisz przesyłać mi nr przewozowego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE:

Informuję że dzisiaj do wieczora ceny produktów importera Triplex powrócą do pierwotnych, nie wyprzedażowych cen. Podyktowane jest to wytycznymi, do których będą musiały się zastosować wszystkie sklepy internetowe.

Jednocześnie informuję, że już niedługo zostanie wprowadzona inna, równie atrakcyjna dla Was forma promocji.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem paczkę. Wszystko było ładnie zapakowane nic nie "latało". Jednym słowem jestem zadowolony (nie mówiąc już o promocji cenowej, na którą się załapałem). Polecam wszystkim :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam ciągle w trackingu przesyłki Wprowadzona do systemu i oczekuje na przyjazd kuriera, Lublin...I nic od 24h się nie dzieje...Nie wiem czy może nie aktualizują trackingu, mam nadzieję, że jutro(no nawet musi) dojść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek - dopiero wczoraj popołudniu złożyłeś zamówienie, trudno, żeby już dzisiaj paczka była u Ciebie :) Paczka została nadana, więc jutro możesz się jej spodziewać w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

velibrum planujesz może jakies promocje tak od 15 grudnia ? Nie będę ściemniał w tedy planuje złożyć zamówienie i ciekawi mnie czy będą jakieś atrakcyjne promocje jak np co teraz była, bo była znakomita... Czy też jakies zestawy promocyjne czy coś w tym stylu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam,że sie tak zapytam ale czy to bedzię promocja związana z obniżką cen ?

aha i mam jeszcze jedną sprawe czy te rakiety jr8 bedą cały czas kosztowały te 15 zł z groszami bo jestem nimi zainteresowany ale to dopiero tak jak mówie koło 15 grudnia nawet moze koło 10 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za zakupy!

Przy okazji dwa ogłoszenia:
- ze względu na duży ruch na stronie, sklep obecnie jest przenoszony na wydajniejszy serwer, do wieczora wszystko będzie śmigać jeszcze szybciej.

- dzisiaj w nocy przedstawię nową promocję, mam nadzieję, że będzie się cieszyła wśród Was równie dużym zainteresowaniem :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę vel, że bardzo ładnie Ci interes kwitnie :) Oby tak dalej :P Powodzenia ;) Brakuje mi paru takich znanych kostek od Jorga, ale i tak asortyment i ceny niczego sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie
Stronka przejrzysta, ceny zbliżone do konkurencji,
mam pytanko czy będziecie mieli świece dymne białe (chodzi mi o takie no name-y wymiary 60x200 mm, były dostępne z magazynów wojskowych czeskich, czas dymienia około 1 minuty )używane często na inscenizacjach ?
życze szybkiego przejęcia rynku i udanych transakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oWsa - możliwe, że się pojawią przy najbliższej dostawie.

Ceny wróciły do regularnego poziomu, ale nie smućcie się za nadto, gdyż zgodnie z obietnicą, startujemy z nową promo:

BEZ ŻADNEJ ŚCIEMY, WYSYŁKA ZA FREE!

Wystarczy, że kupisz za min. 120 zł i dokonasz przedpłaty.
Jeżeli wybierasz pobranie, wtedy + 4,99 zł

63386_288126517965754_2036926833_n.png

Podoba Wam się taki układ? Jeżeli tak, to zapraszam do sklepu :)/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę Ci dobrego rozwinięcia sklepu. :) Ceny super i widzę, że cały czas jakieś promocje jak nie na produkty to na przesyłkę mimo tego że sklep istnieje bardzo krótko :D Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...