Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

@Michal - perfectów niestety nie mam, ale mogę w zamian zaproponować JR8 - efekt minimalnie gorszy niż w perfectach, jednakże cena (15.55 pln) powinna to zrekompensować ;)

@Wojtek - mogę dorzucić w ramach gratisu 10 szt. żuków (bez opakowania), bo mam ich trochę pojedynczych sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Whistling rocket są sprzedawane jako 144 sztuki :/ Nie dało by rady sprzedawać paczkami po 12 sztuk ? Bardzo by mnie to zadowoliło ;) A co do sklepu to musze powiedzieć, że jest na 5+ :D Towaru jak na początek działalności jest dużo (mam nadzieje że asortyment się poszerzy), ceny to chyba hurtowe xD, stronka przejrzysta ... No Vel musze powiedzieć że już masz następnego klienta na ten rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czesio - pewnie że by się dało sprzedawać po 12 szt., nie ma problemu, zaraz wstawię na stronę jako osobny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Michal - perfectów niestety nie mam, ale mogę w zamian zaproponować JR8 - efekt minimalnie gorszy niż w perfectach, jednakże cena (15.55 pln) powinna to zrekompensować ;)

@Wojtek - mogę dorzucić w ramach gratisu 10 szt. żuków (bez opakowania), bo mam ich trochę pojedynczych sztuk.

No ok, a nie dałoby chociaż te 12 ? BO 10 to ciut ciut mało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale różnica 12 czy 10 sztuk petard... Uszanuj że za free dostaniesz te 10 sztuk.

Nie chodzi mi o to, bo przecież za 20-stkę zapłaciłbym...W sumie veli jakbyś miał 15 sztuk żuków to byłbym skłonny nawet dopłacić...Jeśli nie dasz rady ogarnąć tego - zastanowię się i dam znać.Napisz mi tylko po prostu czy dałbyś radę ,,wyskrobać'' te 15 czy nie i bd. wszystko jasne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@czesio - zgodnie z Twoją prośbą:

http://fireworld.pl/product.php?id_product=133

@Wojtek - nie ma problemu, może być i 12 szt. ;)

A więc tak, powiem bez ściemy:Czekam na cennik z pobliskiej hurtowni, porównam ceny i zdecyduję(paliwo też kosztuje ;), na dniach cennik otrzymam i przekalkuluję, także jak coś to się odezwę :) Pozdrawiam i życzę miłego ,,operowania w branży'' :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veli, tak jak już pisałem, gratuluje i życze aby towar szybko schodził ^^
a tak btw to przydałoby sie więcej kostek 49sh i większych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Cap, przydało by się więcej w przyszłości kostek 49sh, kostki hukowe typu TB36 Midnight Thunder i jakieś plastry typu JW1000, JW1019, JW1020, BS-101 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majster: są dostępne następujące kostki hukowe:
- P7013 Punk
- TXP488 Thunder King

TXP488 jest lepsze od TB36 (większy kaliber, więcej strzałów) i o wiele bardziej opłacalne (14.44 pln), więc nie rozumiem po co komuś TB36 byłaby potrzebna ;)

One Rowy jeżeli byłyby dostępne, to nie w tak atrakcyjnej cenie, bo na nie jest inny, mniej opłacalny cennik.

@Capensis większe kostki oczywiście będą dostępne przy następnej dostawie, na chwilę obecną wolę mieć w ofercie więcej mniejszych, a mnie większych kosteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bilon - tak dałoby radę załatwić o ile u importera ten towar będzie dostępny przy najbliższej dostawie. Na kiedy? Odpowiedź na to pytanie jest uzależniona od ilości transakcji w najbliższych dniach. Będzie wielu kupujących - będzie szybko dostawa.

@czesio - tak, to jest dokładnie ten sam moździerz i on jest takiej samej wielkości co np. JW47, JW24 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bilon - TXB314 nie widzę w najnowszym cenniku Triplexa, więc trudno mi ocenić czy będzie w ogóle na magazynie. Cena YHW009 będzie oscylować poniżej 100 zł

@KALel - tak, mam akurat jedno, niewystawione na sklepie opakowanie (12 szt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...