Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, tj. 16.11.2012 r. miało miejsce otwarcie nowego sklepu internetowego FIRE WORLD.

Sklep jest dostępny pod adresem: fireworld.pl - zapraszam do odwiedzin.

Jest to mój osobisty projekt, który ma jedną misją: zadowolenie klienta. Mam nadzieję, że będzie się Wam w nim miło robiło zakupy :)

Wybrane produkty to the best of the best, więc śmiało można kupować i skomponować swój własny stuff. Mam nadzieję, że ceny są zadowalające.

Koszt wysyłek:
- przedpłata: 19.99 zł
- wysyłka za pobraniem: 24,99 zł

Towar jest nadawany tego samego, lub następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Dodatkowo w ramach pierwszej promocji, do każdego zamówienia pow. 150 zł dokładam TXB820 Yellow Peony.

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ci słynni młodzi, dynamiczni z dużych miast xD

Gratulacje Veli. Chyba pierwszy raz zdarza się, żeby aktywny forumowicz założył przedsiębiorstwo. Podejrzewam, że to Twoja pierwsza firma. Rozwijasz się na coraz to większym polu i wkrótce będziesz pretendował na miano najbardziej rozpoznawalnego polskiego fachowca w dziedzinie pirotechniki widowiskowej.

Co do samego sklepu. Konkurencyjne ceny, sprawdzony asortyment, znani i lubiani importerzy, no i przede wszystkim bardzo czytelny layout stronki. Myślę, że to tylko kwestia czasu aż staniesz pośrodku najczęściej wybieranych sklepów internetowych. Biorąc pod uwagę, że jesteś codziennie na forum, masz funkcję admina, to myślę, że problemu z kontaktem nie będzie ;)

Powodzenia w interesach =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje własnego sklepu + życzę dużego utargu xD. Mam nadzieje że powstanie nowy znakomity sklep normalnych cenach i promocjach.

Pozdrawiam endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupowach u vela musze stwierdzić, że podchodzi on do klientów bardzo profesjonalnie oraz towar ma w bardzo dobrych cenach.Mam nadzieje, że to nie ostatnie zakupy w tym sklepie internetowym i bardzo polecam wszystkim osobom, które jeszcze nie kupiły albo zamierzają kupić coś jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po zakupowach u vela musze stwierdzić, że podchodzi on do klientów bardzo profesjonalnie oraz towar ma w bardzo dobrych cenach.Mam nadzieje, że to nie ostatnie zakupy w tym sklepie internetowym i bardzo polecam wszystkim osobom, które jeszcze nie kupiły albo zamierzają kupić coś jeszcze w tym roku.


Co Ty człowieku za głupoty już gadasz?? sklep ledwo co ruszył a Ty już zrobiłeś tam zakupy i odebrałeś paczkę? takich "UDAWANYCH" klientów jak Ty za chwilę tu będzie ze 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek nie robił zakupów przez internet, tylko zaopatrywał się bezpośrednio u mnie! Jakbyś nie zauważył, zarówno on, jak i ja jesteśmy z Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm fajnie jak by była opcja bezpłatna dostawa na terenie Lublina :D A co do sklepu to powiem szczerze,że każdy produkt z listy moich zakupów znalazł się w tym sklepie. Wspaniale wyselekcjonowane produkty, z resztą ceny tak samo. Myślę, że ten sklep za klika miesięcy zyska miano jednego z najlepszych. Dlaczego ? Bo jest prowadzony przez człowieka z naszego otoczenia, który jak to się mówi jest w temacie. Powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że tyle osób zapoznało się ze sklepem, mam nadzieję, że już swobodnie się poruszacie po menu.

Macie już jakieś upatrzone produkty? Mam nadzieję, że tak, bo o godz. 18.59 ruszamy z pierwszą mega-promocją!

Sklep do tej godziny zostaje wyłączony, a już za godzinkę wracamy z pierwszą promo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą, startujemy z pierwszą mega-promocją. Jest to ukłon w stronę wszystkich pasjonatów, czekających na okazję, by w końcu coś kupić po NORMALNYCH cenach.

homepage_logo.jpg

Ceny zostały oficjalnie zmasakrowane. NAJTANIEJ W CAŁYM POLSKIM INTERNECIE, zapraszam :)

Promo trwa do wyczerpania zapasów, lub do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, chyba powstał najlepszy sklep z fajerwerkami w internecie. Jeśli ceny takie pozostaną to łohoho :) Dwie rady: w przyszłości więcej fajerwerków(na pewno o tym już myślicie), nie wiem jak wam ale mi osobiście logo się nie podoba "takie dziecinne" ale naprawdę jestem pełen podziwu. Zresztą sklep dopiero co otwarty, jeszcze jest dopracowywany w praktyce. Wielki + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa, dzięki za uwagi. Zmiana layoutu strony z pewnością nastąpi, jednakże nie w najbliższym czasie.

Ceny prezentowane podczas MASAKRY CENOWEJ nie są regularnymi cenami i obowiązują jedynie w czasie trwania promocji, później przyjdzie kolej na inne promocje, jednakże MASAKRA CENOWA to ceny, które są najniższe z możliwych... tak więc zapraszam do zakupów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona chyba jedna z lepszych w internecie ! Czytelna i ładna. Ceny świetne, poszczególnych artykułów wręcz znakomite. Pytanie. Jaki czas promocji jest przewidywalny ? Bo mam zamiar zrobić zamówienie lecz po zakupach na tą chwilę jestem spłukany zresztą sam dobrze o tym wiesz ;) A chciałbym się załapać na promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą chętni na kupowanie - będą promocje.

Nie będzie chętnych - nie będzie promocji i będą normalne ceny.

Dokładne ramy czasowe jeszcze nie są ustalone, wszystko zależy od popytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka dla Ciebie propozycje. Zrob taki dzial ''Stefa Kibica''lub cos w tym stylu. Umiesc tam stroboskopy, flashe, petardy fp3small, jakies swiece dymne jak bedziesz mial, jakies flary czy cos :) Przebijasz o ponad 100% na niektorych produktach ultrasshopy itd.

Chcialem na pw ale jakis blad mi wyskakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to strefy kibica to możesz tam dodać takie produkty jak stroboskopy TXF441, oczywiście fp3, smalle , świece dymne to PM-1052 od SP , a co do flar/rac to dobrym pomysłem byłoby wrzucenie tam morskich rac z prawdziwego zdarzenia czyli takie http://i40.tinypic.com/2588dp3.jpg . Wtedy jakbyś miał konkurencyjne ceny to na pewno znalazłoby się sporo klientów pośród kibiców, sklepy takie jak ultrasshop.com , mają to w asortymencie, ale co z tego skoro tam tylko kupisz tanio race , a fp3 masz już po 16zł nie mówiąc już o cenie stroboskopów .A u Ciebie by można było dostać i to piro i fajerwerki w dobrych cenach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dDamixon - oczywiście asortyment będzie poszerzany, głównie o towar Triplexa, a następować to będzie razem z następnymi dostawami.

@piter2599 - dzięki za propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję decyzji! Jak wiadomo ostatnimi czasy sklepy z piro wyrastają jak grzyby po deszczu, ale z takimi cenami i promocjami dużo prościej będzie się wybić ;). Poza tym wziął się za to człowiek, który zna się na rzeczy. Chętnie bym coś zakupił, ale wcześniej zamówiłem już produkty Arki i aktualnie jestem spłukany i nie zanosi się na szybki przypływ gotówki. Oczywiście za rok z chęcią coś zamówię. Życzę powodzenia w prowadzeniu sklepu.

Edit. Vel chyba masz skrzynkę zapchaną bo ukazuje się komunikat że nie możesz otrzymać więcej nowych wiadomości :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, brak mi tylko 2 rzeczy w sklepie:Żuków i FP1 Jaja Dinozaura...Jakbyście dodali do swojego asortymentu chociaż Żuki to zaraz robię zamówienie :) Bardzo mi na tym zależy... ;-) Kiedy możnaby się spodziewać dodania tego artykułu o ile to możliwe ? Bo chciałbym za niedługo złożyć zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...