Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

@wismu922 Niestety trzeba się liczyć z tym, że przy wyborze przesyłki opłaconej przelewem, należy doliczyć przynajmniej 1 dzień na zaksięgowanie wpłaty - różne banki obsługują księgowanie w różnych godzinach, Twój przelew doszedł 17.12 po 18, więc nie było opcji żebyś miał przesyłkę na piątek :) Bez obaw - przesyłka będzie tak jak Ci powiedziałem przez telefon albo dzisiaj albo we wtorek.

 

Tymczasem do sklepu zawitała ostatnia już w tym roku dostawa :)

 

TXP066 Dynamite
TXP001 Achtung BIG
TXP385 Thunder Color
TXA384 Pooh
TXB498 Magic Key
TXC494 Rzymskie Ognie
U6778 Cyrkoblitze Małe

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za pobraniem" nie załapuje się na promocje. Nie spieszyło mi się z dostawą tylko w statusie mam cały czas "oczekiwanie na przelew" dlatego to "zamieszanie". Dzisiaj zamówię jeszcze jedna paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z moich pierwszych zakupów na Fireworld. Paczka profesjonalnie przygotowana, świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka. Nic dodać, nic ująć. Dzięki Vel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybka dostawa, całkiem spory asortyment, polecam.

 

Czy można jeszcze dziś zamówić(żeby do 31grudnia doszło)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało mogę polecić ten sklep!

Kupowałem dwa razy i wrócę po więcej,jeszcze nawet w tym roku

Różnorodne promocje,dobry asortyment,dbałość o klienta na najwtższym poziomie,szybka realizacja, miły kontakt

Właściwy człowiek znający się na rzeczy na właściwym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakupy w Fireworldzie za mną. Jak zwykle jestem mega zadowolony. Każdemu polecam ten sklep, obsługa i podejście do klienta na naprawdę wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego sklepu każdy klient będzie zadowolony! Kolejne zakupy w fireworld i kolejny uśmiech na mojej twarzy!

Dobór produktów pod kupujących bez zbędnej kopy

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję w Fireworldzie już trzeci rok z rzędu i jestem mega zadowolony! Super podejście do klienta i pomoc w zakupach na którą nie można liczyć w innych sklepach. Paczka dochodzi błyskawicznie,a w środku zawsze trafi się jakiś fajny gratis. Serdecznie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie jak i za cały sezon 2015. 100% zadowolenia Klientów to nasz cel nr 1! :)

 

Tymczasem zapraszam do korzystania z wyprzedaży posezonowej. Ceny niższe średnio o 1/3 od cen bazowych, więc warto się u nas zaopatrzyć na następne strzelanie.

 

PS: Pan prezydent poleca! :D

 

12509800_776704762441258_683197276584775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Moje pozytywne opinie jedna za drugą w tym temacie nigdy się nie skończą. W ciagu kilku tygodni gościłem w sklepie 2 razy a już się szykuję do kolejnego wypadu. Za każdym razem wracałem do domu zadowoly, z mniejszym czy to wiekszym miłym gratisem!

Nie wiem czy ktoś to już to mówił.. obiło mi się coś o uszy - Uważajcie przy podawaniu właścicielowi reki, chwila nieuwagi a możecie wracać ze zmiażdżoną dłonią a nawet co gorsza bez całej kończyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ceny bardzo przystępne ! pierwszy raz robiłem zakupy na tej stronie aczkolwiek brakuje mi jakiejś zakładki gratisy, i stąd moje pytanie czytałem posty użytkowników że dostawali gratisy w paczkach czy to prawda i czy jest tak nadal ? :xmas_smile: przyjęcie jak i wysyłka też jest szybka lecz na paczkę oczekuje 3 dzień i za to mały minusik i prawdopodobnie paczki doczekam się na początku grudnia przez zmiane lokalizacji sklepu. :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy będą jakieś promocje?Było by pięknie gdyby było coś w stylu z poprzedniego roku :)

Podpinam się tak samo planuje zamówić kolejną pakę w tym sklepie ale wstrzymuje się z nadzieją że jednak gratisy czy coś takiego się pojawią dobrze byłoby dostać odpowiedź od Velibrum'a co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...