Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy będziesz miał rakiety na sztuki?

Czy wyrzutnie ze smokami będziesz miał tańsze?

Wszystkie towary zostały wprowadzone na sklep?

Jeżeli wybierzesz rabat 15% będziesz miał kostki ze smokami za 127 zł więc naprawdę tanio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pl0.jpg

 

Zapraszamy do korzystania z tegorocznych promocji. Zwiększyliśmy wybór oferowanych akcji - każdy znajdzie coś dla siebie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95%, jeżeli coś dojdzie, to jedynie ostatnie sztuki odnalezione na składzie. Podstawowa gama produktów jest już wprowadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel mam pytanie do ciebie.

Jak zamówie przykładowo za np.550zł to będę mogł wybrać sam gratis na 125zł tak czy wy wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTĘ GRATISÓW PROSZĘ PRZESŁAĆ WRAZ Z NUMEREM ZAMÓWIENIA NA MAIL: FIREWORLD@OP.PL

 

Sam wybierasz przynajmniej tak tu jest napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

Damian26

1,75" są już dodane.

 

@

damian7878

Dokładnie, my Wam nie wciskamy zalegającej tandety i sami decydujecie o gratisach :)

 

Ponadto, na rozruszanie atmosfery lecimy z akcją, która uszczęśliwi niejednego kupującego!

 

PODWAJAMY ZAMÓWIENIA!

 

Co 10-te zamówienie będzie premiowane bonem na zakupy o wartości 100% kwoty za którą kupujecie ( bez kosztów przesyłki ). Wygrywają wszystkie zamówienia z końcówką 0 w numerze zamówienia, czyli 340, 350, 360 itd. Procedura taka sama jak w przypadku regularnych gratisów - nr zamówienia wraz z listą wybranych produktów przesyłajcie na fireworld@op.pl

 

Termin: do końca listopada 2015 r.

 

mGMpG0J.png

 

Życzę powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie paczka. Z czystym sumieniem polecam ten sklep. Zamawiałem już w nim chyba z 5 raz i jak zawsze jestem zadowolony. Pomimo tego, że skorzystałem z rabatu 15 % dostałem gratis. Towar w nienagannym stanie, fantastyczny kontakt ze sprzedającym oraz fachowe porady dla niezdecydowanych :) Jeszcze raz polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież polecam sklep.Paczka zapakowana świetnie,artykuły piro wręcz w idealnym stanie.Super kontakt ze sprzedawcą,miła i życzliwa obsługa na dodatek super promocje 25 % gratis i to jeszcze sam wybierasz.Nic tylko chwalić.Fajnie by było,żeby w przyszłości sklep poszerzył asortyment,wtedy mógłby stać się NAJLEPSZY w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jeszcze u ciebie istnieje ta promocja -15%?

http://fireworld.pl/category.php?id_category=13wszystkie promocje figurują jako dostępne więc jest pewnie wszystko po staremu. Dodatkowo do 24.12 przedłużona jest akcja obdarowywania bonem o wartości 100% każdego zamówienia, którego numer ma na końcu 0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest jak bym zrobił zakupy u ciebie powyżej 1000 zł?

Możemy pomyśleć o większym rabacie, w zależności od asortymentu jaki Cię interesuje ;)

 

Zapraszam do kontaktu: 784 832 066, bądź mail: fireworld@op.pl

 

Tymczasem post informacyjny:

 

Mikołaj zagościł u nas na cały sezon sylwestrowy :xmas_happy:

Mamy do wyboru aż 5 akcji:

- DARMOWA DOSTAWA

- GRATISY DO WYBORY NAWET DO 25 % WARTOŚCI ZAMÓWIENIA

- UPUST W KWOCIE 15%

Ponadto z promocjami łączy się:

Loteria "Szczęśliwa 10-tka", w której każdej zamówienie z końcówką "0" w numerze, zostaje premiowane bonem o wartości 100% zakupów!

Jakby tego było mało, mamy dla Was jeszcze drobne upominki

TXP847 POW dodajemy do każdego zamówienia bez względu na jego wartość, wystarczy wpisać w polu KOD RABATOWY: PETARDY.

 

Miło? U nas zawsze jest miło :xmas_happy: !

 

12108025_762456633866071_772568985019379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jest tu jakiś przedstawiciel sklepu? Zamówienie złożyłem w środę(16 grudnia) i od razu puściłem przelew a do dzisiaj brak kontaktu i przesyłki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...