Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek / sobotę pojawią się dostawy od Triplexa i Jorga.

 

Będzie full towaru :)/> Zapewniam, że niczego nikomu nie zabraknie, pojawią się też nowości, a promocje póki co zostają! :)/>

 

Witam. Zamówiłem paczkę w Środę o 20:00 i mam pytanie. Kiedy mam się spodziewać paczki i w jakich godzinach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyroPiotr - spodziewać możesz się już jutro, chociaż bardziej prawdopodobny jest poniedziałek ;)

 

Kurierzy wydają paczki w różnych godzinach, ale bez obaw - jeżeli nie będziesz mógł odebrać paczki, firma umówi się z Tobą na ponowne doręczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyroPiotr - spodziewać możesz się już jutro, chociaż bardziej prawdopodobny jest poniedziałek ;)/>

 

Kurierzy wydają paczki w różnych godzinach, ale bez obaw - jeżeli nie będziesz mógł odebrać paczki, firma umówi się z Tobą na ponowne doręczenie.

 

 

Wolałbym, żeby paczka była już jutro :P A o godzinę nie muszę się martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były moje kolejne zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie :) Kolejny raz 100% zadowolenia, wielki pozytyw, fachowa obsługa, można się dogadać, a przy okazji veli zawsze pomoże. Jako gratis dostałem wyrzutnie txb400 samum, więc drodzy koledzy jak zakupy to tylko na fireworld.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były moje kolejne zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie :)/> Kolejny raz 100% zadowolenia, wielki pozytyw, fachowa obsługa, można się dogadać, a przy okazji veli zawsze pomoże. Jako gratis dostałem wyrzutnie txb400 samum, więc drodzy koledzy jak zakupy to tylko na fireworld.pl :D/>

 

 

A gratisy oni Ci wybierają sami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłbym u was fajerwerki jednakże brakuje trochę rzeczy do mojego zestawu "Oczekiwanie na dostawe" wiec Musze się wstrzymać.

Mam nadzieje ze dojdą w tym tygodniu ;)

 

Chciałbym się również spytać do kiedy obowiązują te promocje "Gratisy 23%" i "Darmowa Dostawa"

I do którego dnia można składać zamówienia fajerwerek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Songów już niestety nie ma ani u nas, ani u importera :( Jednak wczoraj dodaliśmy kilka pozycji 19-25-36 sh z Triplexa, więc może coś z tego uda się wybrać :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dum Bumy właśnie przyszły, póki co jeszcze są na sklepie :)

 

Perfectów brak, ale zapraszam do kupna Demonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duża będzie dostawa z Tomaszka? bo mam zamiar zamawiać max w pon. i nwm czy będzie trzeba dużo rzeczy dodawać/odejmować z kosza

 

Oraz co ogólnie dojdzie same moździerze czy coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...