Skocz do zawartości

[mpiwowski] - Stuff 2012/2013


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

HA ! Część z was pewnie nie spodziewałaby się tematu ode mnie, no ale nie zaszkodzi zrobić. :)

1 część zakupów:

JW407 The Legend (Jorge) - 49sh 30mm
TXB308 Graffitti (Triplex) - 36sh 30mm
GWM5036 Brave Warrior (Maxsem) - 49sh 30mm

Fotki może będą jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładnie się zapowiada. A co planujesz poza tym ? :) Jestem odważny napisałem pierwszy :D



JacuQM


Zobaczymy

Od razu zapowiadam, że będzie odpalane pojedynczo bo na pokaz nie uzbiera się aż tyle by się to ładnie skomponowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zobaczymy

Od razu zapowiadam, że będzie odpalane pojedynczo bo na pokaz nie uzbiera się aż tyle by się to ładnie skomponowało.


UUUUUUUUUUUU to nie dobrze mpi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UUUUUUUUUUUU to nie dobrze mpi :P


Teraz zwykłe strzelanki odpalane po kolei nawet jakby to byl pokaz, szału nie dają. Potrzebuje z 500 kanałów w systemach to może się dogadamy. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a za parę lat patrzymy a mpi wali na zagraniczne festiwale i robi pokazy nie z tej ziemi a wszystkie inne najlepsze firmy się chowają do niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hehe a za parę lat patrzymy a mpi wali na zagraniczne festiwale i robi pokazy nie z tej ziemi a wszystkie inne najlepsze firmy się chowają do niego :D


BAAAA, Nie ma lipy a zarazem tanio skóry nie sprzedam. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było żeby tak za parę lat wszyscy się jakoś zgadali żeby zrobić wspólnego sylwka i że każdy przywozi wszystkie wyrzutnie jakie ma i jeden wielki pokaz forumowy. Można było by coś takiego robić np co 3 albo 5 lat tak żeby wiecie nie za często bo się znudzi za szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fajnie by było żeby tak za parę lat wszyscy się jakoś zgadali żeby zrobić wspólnego sylwka i że każdy przywozi wszystkie wyrzutnie jakie ma i jeden wielki pokaz forumowy. Można było by coś takiego robić np co 3 albo 5 lat tak żeby wiecie nie za często bo się znudzi za szybko ;)


No to zapraszam do Łodzi, każdy ma mniej wiecej najbliżej. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom spoko tylko myślę że takie coś by wypaliło za parę lat bo zobacz kto by teraz był ty ja pewnie vel firek cooli i może jeszcze z 2 osoby by się znalazły a tu chodzi żeby wiesz przyjechali wszyscy forumowicze (no może nie wszyscy ale tak z 10/15 osób) i wspólnego sylwka zrobić (oczywiście można było by i swoje drugie połówki zabrać ze sobą żeby było weselej i więcej ludzi) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fajnie by było żeby tak za parę lat wszyscy się jakoś zgadali żeby zrobić wspólnego sylwka i że każdy przywozi wszystkie wyrzutnie jakie ma i jeden wielki pokaz forumowy. Można było by coś takiego robić np co 3 albo 5 lat tak żeby wiecie nie za często bo się znudzi za szybko ;)


Była propozycja i udpadła bo nie było chętnych na Łódź. A teraz często bywam w Łodzi. Mpi jak przełożysz strzelanie na 1 Stycznia to możemy w Łodzi strzelić pokaz jak nie masz nic przeciwko. Biore to co cały rok chomikowałem i gitara.

4 osoby to był by szok jak by się znalazło :) Dla mnie to wystarczy 3/4 stuffu na pokaz już jest brakuje tylko 1/4. Możemy na 1 stycznia coś sklecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Była propozycja i udpadła bo nie było chętnych na Łódź. A teraz często bywam w Łodzi. Mpi jak przełożysz strzelanie na 1 Stycznia to możemy w Łodzi strzelić pokaz jak nie masz nic przeciwko. Biore to co cały rok chomikowałem i gitara.


Niestety 1 stycznia będę nieuchwytny i pewnie mocno zkacowany :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odpada :)

Może ktoś inny będzie chętny.


Chyba że w Częstochowie strzelimy pokaz w Sylwestra :) no i impreza do rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest temat dotyczący spotkania forumowego ??

W tym roku będzie u ciebie "skromnie" ale jakoś wierzyć mi się nie chce. Z pewnością ciekawe kostki ujrzymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...