Skocz do zawartości

Problem z śledzeniem przesyłki OPEK


Feallan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim :),mam problem,otóż wczoraj zamówiłem paczke na BF,dzisiaj koło godziny 14:00 dostałem nr. listu przewozowego,chciałem śledzić paczke ale...
Wpisuje na właściwej stronce nr. tego listu i .. wyskakuje tabela z nr listu , nazwisko nadawcy itd a pod spodem pusta tabela(tzn nie napisane jest kto wysłał,gdzie jest przesylka itd).. Też tak macie? Rozumiem że nie da się sprawdzić przesyłki ? ;/
Licze na waszą pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę ci w ogóle nie patrzeć na ten nr listu bo ten sklep jest naprawdę bardzo dobry szybka wysyłka do mnie szła jeden dzień

Dobra a teraz to tak a ni piszę czasem takie coś że brak przesyłki o podanym numerze 'chyba nie'
Opek tak ma nie zobaczysz gdzie ona jest tylko o której nadana i doręczona

Póki co nie martw się ew: możesz zadzwonić lub napisać i podać nr przesyłki

(2) Dzia ł Obsługi Klienta

nr tel.: +48 605 608 138

nr fax: +48 22 732 79 91

e-mail: biuro.obslugi@opek.com.pl

godziny pracy: 8:00-18:00 (w okresie wakacyjnym godz: 8:00-17:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,oj niewiem czy jutro dojdzie,czytałem opinie to ludzie opka krytykują że dostawa nawet tydzień trwa,i że to zależy ile mieszkam km od miejsca z którego idzie paczka,w moim przypadku jest to 500km,ale to raczej bzdura?Ale tak jak piszecie że jutro powinno dojść to fajnie,mam wgl taką nadzieje,że dojdzie.

I jeszcze jedno pytanie
OPEK kursuje w sobote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci mówią, nie patrz na tej stronie OPKA, bo i tak tam jest wszystko zagmatwane. Jak ja zamawiałem, to miałem według tej strony paczke 2 razy w Warszawie na magazynie, następnie na magazynie u mnie w mieście, później u kuriera, później z powrotem na magazynie u mnie w mieście, a w końcu dojechała w ten dzień. Jeżeli wczoraj zamawiałeś, to na 99% jutro będzie u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Opek robi tylko od pon do piątku. Chyba że się umówisz z kurierem na sobotę ale to się wiąże z dodatkowymi kosztami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki standardowe dostarcane są w dni robocze.
Paczaka może być rejestrowalna dopiero w magazynie, a i tutaj może być spore opóźnienie. Zazwyczaj mam tak z 7-ką. Ostatnio o 2-ej w nocy dostałem maila, że otrzymali taką paczke, a o 6-tej mieli ją na magazynie w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemka wszystkim :),mam problem,otóż wczoraj zamówiłem paczke na BF,dzisiaj koło godziny 14:00 dostałem nr. listu przewozowego,chciałem śledzić paczke ale...
Wpisuje na właściwej stronce nr. tego listu i .. wyskakuje tabela z nr listu , nazwisko nadawcy itd a pod spodem pusta tabela(tzn nie napisane jest kto wysłał,gdzie jest przesylka itd).. Też tak macie? Rozumiem że nie da się sprawdzić przesyłki ? ;/
Licze na waszą pomoc ;)


Jeśli dziś dostałeś numer listu przewozowego to znaczy, że sklep dziś wysłał paczkę. Jeśli dziś wysłał to jutro ją dostaniesz.

Na stronie http://www.opek.com.pl/ wpisujesz numer listu przewozowego i nic więcej. Śledzenie paczek działa bo sam sprawdzam każdą paczkę i po wpisaniu wyskakuje tabelka z góra 3 liniami. Pierwsza to informacja o nadaniu paczki druga o magazynie w okolicy miejsca sklepu trzecia i czasami czwarta to magazyn tam gdzie paczka trafia czyli w twojej okolicy oraz informacja, że paczka w trakcie dostarczania czyli u kuriera. Nie panikuj :)

Paczkę jutro otrzymasz na 100%

Aha jeśli wpisujesz numer listu przewozowego i wyskakuje ci że nie ma takiej paczki to znaczy że kurier jeszcze jej nie odebrał ze sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...