Skocz do zawartości

TXP859 Super Cracker


adik0703

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się że tamten filmik porównawczy pokazuje tą słabszą 859, bo wali tak samo jak nowe fp3 a MUSI mocniej.

Są dwa rodzaje 859 na rynku trzeba w styczniu na wyprzedaży uważać co nam wcisną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 10 miesięcy temu...

Są tylko ich oznaczenie to TXA859 a wszyscy się napalają na TXP859. Czy to jest to samo ?

To jest raczej to samo, opakowanie jest identyczne. Możliwe że się pomylili wpisując kod petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YT jest kilka filmików z TXA i du... nie urywają. Może akurat takie filmiki ? :)/>/>

Na filmikach wszystko jest gorsze ;) Możesz też nie ryzykować z tym TXA i piroart zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach wszystko jest gorsze ;)/> Możesz też nie ryzykować z tym TXA i piroart zamówić.

Chciałem zrobić większe zamówienie a na piroart wybór jest kiepski. Szkoda płacić za przesyłkę tylko dla tych petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś porównywałem z Dum Bum, wg mnie nie ma żadnej różnicy w huku, obie są bardzo głośne, ale jednak się zaskoczyłem, bo myślałem, że Dum Bum będzie głośniejsze. Może dostałem wadliwą partię. Jutro ponownie porównam obie petardy, może coś się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest czas na odrzucenie, ale faktycznie szybko wybuchają. Mimo tego petarda godna polecenia, spokojnie można z dumbum porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem petarda ma za krótki lont i szybko wybucha przez co staje się dość niebezpieczna.

Pamiętam jak mój kolega kupił paczkę tych petard za 12 zł, odpalił jedną odrzucił i 4 cm 7 cm od ręki mu wybuchała, te petardy są mocne, głośniejsze od naszych umiłowanych Fp3 ale niebezpieczne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a czemu np na fm bang ma nazwe txp859 o to chodzi ?

 

Jest źle napisane, tak naprawdę mają symbol TXP825 bang, huk jak żuki.

 

A co do petard, tanie, bardzo głośne i dobrze wykonane, lont mógłby być dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest źle napisane, tak naprawdę mają symbol TXP825 bang, huk jak żuki.

 

A co do petard, tanie, bardzo głośne i dobrze wykonane, lont mógłby być dłuższy.

Właściwie jest tutaj chyba małe zamieszanie.Ja mam Bangi i jest napisane na nich TXP859.Raz jest w necie napisane 859, raz 825.A co do huku - na pewno głośniejsze od żuków ;) Ogólnie fajne są Bangi bo mają czerwoną flarę po czym huk, na pewno mocniejszy od żuków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

TXp859 bardzo dobre petardy ale słabsze od dum bumów i od crazy robotsów ale ich bardzo niska cena to rekompensuje. Filmik dobrze to pokazuje Crazy robots>dum bum>TXP859 ale opłacalośc po stronie TXP859.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...