Skocz do zawartości

TXP859 Super Cracker


adik0703

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie jak zdjęcie.

 

Wieczorem będzie zmienione jeśli Wam to przeszkadza.

 

Skoro zdjęcie jak zdjęcie, to korzystajcie ze swoich lub producenta i będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

Ale podnieta kup Monstery lub TB5 lub Shark od Funke to zmienisz zdanie i te 859 schowasz do szafy ;) ale nie powiem mają moc :) aha korpusy są mieszane raz grubsze raz cieńsze :) a tu masz fotki dla porównania Crezy Monstera 5g 859 stare i nowe i BSC 825 ;)

 

d3a4b0643d02c4aemed.jpg

7401b3670f6d2bf9med.jpg

4c156aaa3cf2a4d2gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Jak dla mnie txp 859 super cracker są mocniejsze od dum-bum i troche słabsze od crazy monster s1002. I mówcie co chcecie ale na dzień dzisijeszy nie ma bardziej opłacalnej petardy od txp859 super crackerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie txp 859 super cracker są mocniejsze od dum-bum i troche słabsze od crazy monster s1002. I mówcie co chcecie ale na dzień dzisijeszy nie ma bardziej opłacalnej petardy od txp859 super crackerów :)

Stosunek jakości i ceny to się opłaca ale jeżeli chcemy mieć mocny huk to bym brał TB5 i Crezy Monstery/Roboty i dla flary fajny efekt, ale nie ukrywam że z Txp859 będe robić karabinki ;) ale w tamtym roku Jak robiłem test to Robot był odczuwalny zdecydowanie ;) może teraz jest jakaś lepsza partia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dum Bum, Crazy Monster i Super Cracker strzelają tak samo a jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać. Wielkość petardy nie oznacza potężniej i głośniej. Crazy Monster jest 2 razy droższy i większy od Super Cracker a walą tak samo mocno. Pozwól że przytoczę twoje zdanie o Crazy Monster

 

f500e2371a19cc8a.png

Miałeś wogóle dum bumy że tak piszesz i CrazyRobots? Ostatnio właśnie odpalałem trochę 859 i powiem że b.mocne. Nieco lepsze od FP3 Jorge. Ale niestety przy DumBumach a 859 słychać wyraźną różnicę na plus dla dum bum. O crazy monster już nie wspominam. Jak dla mnie petardy jedne z najbardziej opłacalnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jak wypada TXP w porównaniu z FP3X Krachmen firmy Gaoo ?

Jak dla mnie to samo,z tym że FP3x ma flarę niewielką przed wybuchem :) Obydwie zdecydowanie lepsze od FP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Kolejne pytanie jak prezentuja się petardy P5A BOMB - KLASEK (czerwone) na tle TXP 859?

Czy jakaś piratka dorównuje 859?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsze 2 petardy wybuchły tak jak należy natomiast Dum Bum oraz Crazy Monster były już na połamanej desce.. Tak najlepiej porównać Crazy Robot's i nowe FP3 Jorge przecież odpalałem tą petardę i tą i uwierz mi że nie są one porównywalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja testowałem Crezy robota 3 krotnie z txp859 Super cracker! w zabudowaniu odczuwalnie roboty waliły lepiej, ale niedługo będzie test :) ziomeczki też to potwierdzą na filmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie rzucaj tych Super Crackerów bo jeszcze blok czy tam dom zawalisz i będzie kicha :xmas_happy: :xmas_happy:

Masz u mnie duże piwo za ten tekst :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne, bardzo głośne petardy! W odróżnieniu od np. FP3, ich huk jest bardzo basowy i echo dłu8go się niesie. Korpus jest bardzo twardy. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche rozczarowany... Petardy w tej cenie opłacalne , ale bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie P2000 od maxsema , które waliły mocniej i kosztują tyle samo co 859

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na 3 paczki około 10 nie wypaliło. Wydaje mi się że szare były lepsze niż te co teraz są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jak fp3 big jorga nie zauważyłem odczuwalnych różnic w huku jeśli nawet jest to bardzo mała. Korpus nie wygląda na solidny(kilka sztuk pogniecionych) w jorgu się wydaje grubszy. Spodziewałem się po zachwytach czegoś lepszego od jorgowskich. 8/10. Wole fp3 bo flara i grubszy dłuższy lont. Nie rozumiem zachwytu nimi, chyba że poprzednie były lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dziś testowałem z kolegą na polu txp859 Super Cracker z tamtego roku i emiter xp1011 crazy robots z tego roku i emiter gorille bomb z tego roku- dwa razy potężniej walnął emiter Crazy Robots- super cracker się kryje- gorilla bomb spadła na 2 miejsce a super cracker na 3 miejsce. i mam teraz dylemat co kupować- xp1012 matabrujasy czy crazy robot xp1011

Całkiem niedawno pisałeś(odniosłem wręcz wrażenie że dałbyś sobie rękę uciąć) że faworytem z tej trójki emiterów tj.matabrujas,crazyrobot,gorilla jest matabrujas właśnie a teraz masz dylemat co wybrać :P Super cracker ostanio był "najmocniejszy na rynku" twoim zdaniem a teraz juz sie kryje xD Chyba trzeba brać to co piszesz z mocnym przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

co do petard super cracker to są mega fajne ale już po 30-40 złoty chodzą - te na NWP to jeszcze lepsze ale za 50 zł do kolekcji można kupić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...