Skocz do zawartości

TXP859 Super Cracker


adik0703

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki bardzo :) widać że te dum-bum są minimalnie lepsze od tych co ja posiadam :) a to moja fotka :)

 

807ea58fea3e13e1gen.jpg

 

Po prawej Crezy Robot, a po środku Crezy Monster :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie interesowałem się tak tym wcześniej to nie wiedziałem, ale z tego co widzę to chyba wezmę tylko 1 paczkę FP3, a resztę txp859 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to koledzy powyżej, niedługo fp3 zejdzie do poziomu Piccolo... Z roku na rok jest coraz gorzej i zauważyłem że jest coraz więcej niewypałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Cracery są 100% lepsze od fp3, ale też robiłem test i wydaję mi się że co nie które Super Cracery są silniejsze od szarych 859 :xmas_ohmy: oczywiście p2000 też jest lepsza od fp3 :)

 

946038419f9a48fdgen.jpg

 

ffcd780709f47c2fgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przetestowane FP3 Original i Super crakery. Te drugie zdecydowanie mocniejsze ! i tańsze. Obydwie mają po 3 gramy MW a różnica spora. Może FP3 mają to policzone razem z flarą ? której crakery nie posiadają przez co te 3 gramy to czyste MW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem są różne petardy i w tym TXP859 i FP3, moim zdaniem wygrywa TXP859 ;) Jak mi się uda to nagram filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też przy zakupie miałem do wybory pp3 kometa albo wlasnie super craker, spojrzałem na nec w komecie chyba 40g a w ckakerze 60g czyli standard. Do tego grubszy korpus w porównaniu do pp3 komety wiec bez porównania wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza, najtańsza, najlepiej wykonana. Dum Bum jest odrobinę głośniejszy jednak to tak nie wielka różnica, że cena tych petard sprawia, że są dla mnie numerem jeden. 0 niewypałów, poprawiony problem wypadających lontów. Dum Bumy traciły lonty jeden po drugim a TXP859 spisały się na medal. Nic tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petardy to mistrzostwo świata !

Jak za tą cenę to na prawdę bardzo ! opłaca się je kupować, niestety już nie będą w produkcji te szare, ale ich następcy Super Cracker też zrobią karierę, ponieważ hukiem są nawet odrobinkę głośniejsze od szarych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalna petarda!

W takiej cenie nie ma konkurentów, era dumbum się kończy, a zaczyna 859

Walą konkretnie, a pomiędzy blokami bomba! Ludzie zaczeli krzyczeć przez okna..

Aż szkoda, że nie kwalyfikują się na CE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam zamiast brac drogie dum bumy lepiej brac super cracker txp859. strzelałem i mam porównanie - to nawet głośniej strzela niz dum bum w zasadzie nie ma co porównywac. Cena okolo 9zł za txp859 a np nie wiem 20zł za dum bum to wiadomo, ze lepiej txp.

 

Korpus jest twardy, solidny i napewno juz nie kupie fp3 big itd. Jest sprawdzony produkt i nie ma sensu kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...