Skocz do zawartości

TXP859 Super Cracker


adik0703

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miał ktoś może te petardy? pakowane po 20szt w opakowaniu. Dostępne na bigfunie.

Edytowane przez mantis
Zmiana nazwy tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


To karabinek połączonych 20 petard. Mam takie dwa kupiłem na BF za jedynie 29gr :D Jak na tą cenę to całkiem spoko

Coś ci się chyba pomyliło. To nie jest karabinek. To są pojedyncze petardy. Za 29 groszy nie kupisz czegoś co kosztuje 11,88zł. Niektóre petardy mają takie same nazwy, więc dobrze jest też patrzeć na oznaczenie importera.

http://www.sklepbigfun.pl/1242/petardy/sklep-fajerwerki-super-cracker.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś ci się chyba pomyliło. To nie jest karabinek. To są pojedyncze petardy. Za 29 groszy nie kupisz czegoś co kosztuje 11,88zł. Niektóre petardy mają takie same nazwy, więc dobrze jest też patrzeć na oznaczenie importera.

http://www.sklepbigfun.pl/1242/petardy/sklep-fajerwerki-super-cracker.html


Wiem , wiem nie spojrzałem na kod , tylko na nazwę i na dodatek jeszcze te 20 sztuk. Sorry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Te petardy są na prawdę głośne. Minimalnie biją FP3/New, ale jak się je podrzuca pod samochody mają jeszcze lepsze brzmienie :P Polecam każdemu kto lubi moc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te petardy są na prawdę głośne. Minimalnie biją FP3/New, ale jak się je podrzuca pod samochody mają jeszcze lepsze brzmienie tongue.gif Polecam każdemu kto lubi moc!


W takim razie trzeba w nie się zaopatrzyć na drugi rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zeszłoroczne 859 to była miazga, odpaliłem dziś kilka sztuk i po prostu niesamowita moc. Tegoroczne to poziom fp3big, więc spora różnica jest niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem dziś jedną sztukę, huk bardzo dobry myślę, że ciut słabszy od starych FP3NEW, ale o tym sie jeszcze przekonam odpalając kolejne sztuki.

Edytowane przez Cooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobil sie maly problem z dostepnoscia

teraz kraza jakies inne 859

jakiej sa jakosci nie mam pojecia.

ps ja mam ostatnie paczki dobrej serii (to na wypadek jakby ktos pytal )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne krążą teraz super crackery całe szare bez różowej bibułki, miałem je rok temu, to samo co mega piratka II i fp3BIG. Ja na szczęście załapałem się na starą partię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w nowej serii 859(tej z dłuższym lontem) jest o wiele grubszy korpus prawie taki jak w Dumbum z tym że nowe 859 i stare nie różnią się w góle grubością.Ciekawa sprawa,być może w nowych 859 jest mniej mieszanki,ale nie musi to mieć wpływu na moc petardy.Obydwie partie przetestuje w sobote i dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale na którą trzeba uważać jakieś porównanie/foto ma ktoś możliwość zrobić? Żeby się nie naciąć przed samym sylwkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta petarda jest zajebi**a mocniejsza od FP3 dobrze że wziołem 3 paczki bo u mnie w mieście nigdzie ich nie ma.

 

PozdrawiaM Kamilox :fireworks:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Kolejna częśc porówniania, na filmie nie widać żadnej różnicy pomiędzy FP3 New 2012 a, 859 Super Cracker, jednak wydaje mi się, że 859 mają lekko mocniejsze uderzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej, różnica między fp3 2012 a 859 jest ogromna, widocznie dostałeś słabą partię bo są 2 rodzaje tych petard. Oto mój film:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...