Skocz do zawartości

BP0038P La Bomba


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem dziś:
Krachmena, La Bombe, Super TNT Dinamit, Zenga, Super Top
Oto wyniki:
1. Super Top
2. Zenga/Super T.N.T. Dinamit
3. La Bomba
4. Krachmen


Zenga i Super T.N.T. Dinamit wypadły prawie, że nidentycznie, Super Top ładnie odskoczył od reszty petard.
La bomba sporo głośniejsza od Krachmena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie chyba zaopatrzyc w te La bomby :D , A one sa naprawde duzo glosniejsze od fp3 new ?? Bo teraz w te wszystkie achtungi juz nie wierze :/ , i nie mam wcale na ich temat dobrej opinii . Wcale nie sa takie glosne , a cena jest odstraszajaca :] . Wszystko przez to ze maja logo z czaszka i wydaja sie takie glosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wystrzelaniu paczki tych petard musiałem zweryfikować moje zdanie o nich. Są na prawdę świetne, a niektóre dorównywały hukiem fp3. Obiektywne testy z garnkami pokazały, że loty po la bombach dorównywały tym po fp3 new. Dodam tylko, że po zmierzeniu dalmierzem laserowym rekordowy lot 2 litrowego garnka wynosił nieco ponad 42 m w pinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ktoś napisał, że La bomby są głośniejsze od FP3 New ?


Velibrum stronę wcześniej tak pisał


Pisał, ale już się rozmyślił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Po pierwsze 13 zł za 20 petard to w cale nie tak tanio. Jeśli chodzi o moc la bomb ja nie widzę wielkiej różnicy w stosunku do FP3N. Kiedyś się nawet zastanawiałem, czy la bomby, colour salut i FP3N to nie te same petardy tylko w innej poligrafii...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie klasyfikacja jest taka

1. FP3 NEW
2. La bomba (tylko nieznacznie słabsze od FP3 NEW, praktycznie ta sama moc co FP3 NEW)
3. a na koniec kiepściutkie Colour saluty. Ja przynajmniej miałem moc o połowę słabszy od tych 2 powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


obecnie klasyfikacja jest taka

1. FP3 NEW
2. La bomba (tylko nieznacznie słabsze od FP3 NEW, praktycznie ta sama moc co FP3 NEW)
3. a na koniec kiepściutkie Colour saluty. Ja przynajmniej miałem moc o połowę słabszy od tych 2 powyżej.

mi sie tez wydawalo jak mpiwowskiemu..lecz nie bylem sobie pewny..

thx..xD za okreslenie jakosci tych w gorze wymienionych petard :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Petardy La Bomba to petardy firmy Super Power charakteryzujące się potężną mocą wybuchu, którą poprzedza bardzo wyrazisty zielony flesz. Moim zdaniem niczym się nie różnią od Decybele Nitro firmy Jorge, a na pewno są lepsze jak podróbki tych petard od firmy Gaoo. Huk La Bomb jest głośny, wyrazisty a przede wszystkim robi sporo zamieszania. Bardzo dużo osłuchałem się od moich sąsiadów po odpaleniu tych petard, więc są godne polecenia :) W sklepie Super Power widnieje cena ponad 18 złotych, jednak ja je kupiłem znacznie taniej w innych sklepach w Internecie, około 12 zł za paczkę.

Jak najbardziej polecam te petardy. Mają w sobie mega moc, mimo na małą wielkość. Ocena 5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mowa o tej petardzie lontowej? http://superpower.pl/index.php/2015/08/03/bp0038p/Zastanawiam się nad zakupem, biorę również pod uwagę zwykłe petardy ze sklepu, ale obawiam się, że nie dadzą takich wybuchowych efektów... Interesuję się sztucznymi ogniami dopiero od niedawna, a chce mieć naprawdę wybuchowego Sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...