Skocz do zawartości

BP0038P La Bomba


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: BP0038P
Nazwa: La Bomba
Cena: 8,90 (za paczkę, jest w niej 20 petard)
Zdjęcie: http://i42.tinypic.com/2i1cpr5.jpg
Film: ---
Nowość od SuperPowera, podobną są lepsze od znanych i zachwalanych Korsarek.
mpiwowski już je zakupił, więc mam nadzieje, że niedługo się z nami podzieli wrażeniami.
Ja też mam zamiar je kupić w niedalekiej przyszłości ;]
Na stronie SP pisze efekt zielony flesz i huk, jestem ciekaw, jak to wszystko się prezentuje, mam nadzieje że niedługo się przekonam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie petardy są popularne głównie na zachodzie Europy ( Holandia, Niemcy ).

- po filmikach widać że ma to niezłego kopa :smile:
Cena w porównaniu do korsarek wydaje się być wysoka, ale za taki huk trzeba zapłacić.

Ta petarda doczekała się nawet swojej kompilacji :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zakupiłem zakupiłem. I to nie tylko la bomby ale też te droższe colour saluty. Podzielę się wrażeniami obydwoma tymi produktami, mam nadzieję, ze są super. Jak ładnie strzelą to oczywiście zakupię większą ilość. Może to będzie lepszy odpowiednik air bomba :mrgreen:


O to porównanie La Bombów do Colour Salutów:

http://img21.imageshack.us/img21/5121/p1000440.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w SP i kupiłem La Bomby, te większe colour salut kupie kiedy indziej, zobacze wpierw jak te się spiszą ;]
Po świętach je ocenie i już zrobie film jak chcecie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w SP i kupiłem La Bomby, te większe colour salut kupie kiedy indziej, zobacze wpierw jak te się spiszą ;]

Przy okazji nagraj film jeśli możesz bo jeszcze nigdy ich nie widziałem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj jednego. Po prostu zaskoczyły mnie na maksa. Wybuch większy niż air bomb. :mrgreen: ocena 10/10

Ciekawe jak się spisze colour salute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odpalałem je na działce kilka dni temu, wraz z Super Petardą z Hestii i Big Tigerem.
Wszystkie odpalałem w tym samym wychylonym miejscu, aby huk nie był stłumiony.
Wg 2 świadków którzy słyszeli wszystkie 3 huki wygrała... La Bomba! Jedna osoba przejeżdżała przypadkowo daleko od miejsca z którego odpalałem a druga była ze mną przy odpalaniu :)
A teraz w mojej ocenie, huk jest prawie taki sam, lecz a La Bombie jest ostrzejszy, w tych wyżej wymienionych bardziej daje bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość karmel5061

te la bomby są głośniejsze od FP3 Decybele Nitro czy nie?>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
Tak, są głośniejsze. Nie miałem obu do porównania żeby powiedzieć dokładnie jaka jest różnica, ale la bomba ma większy huk.



to one są takie głośne jak ACHTUNG z hesti??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem ich, ale sadzac po opiniach i filmikach, to maja zblizony huk do malego achtunga.

PS Wczoraj chyba zniknely z FM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zniknęły. Rozchodzą się w mega szybkim tempie i są zamawiane głównie przez Holendrów, gdzie uchodzą za jedne z najlepszych petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Lepiej kupić La Bomby, czy FP3 new? Liczę na odpowiedź kogoś, kto miał obie petardy, a nie mówi z założenia.
Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem, że nie potrzebuje Waszych domysłów.Zaskoczę Cię, ale też mam oczy i też czytałem posty.
Potrzebuję kompetentniej osoby, która miała obie petardy i jest mi w stanie napisać jasno i klarownie, co lepiej się opłaca.
Bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości, gdzie kupić również nie potrzebuje.Coś nie chce mi się wierzyć, że są one identycznie, a nie chce się kierować filmikami z YT.
Czekam dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La bomby są lepsze od Krachmenów, wczoraj ojciec testował je, lecz mówił, że jeszcze lepsze były petardy które testowałem kilka tyg. temu.
http://www.forumfajerwerki.pl/sp1007-super-top-vt4095.htm
http://www.forumfajerwerki.pl/2091-super-t...amit-vt4094.htm
http://www.forumfajerwerki.pl/sp1003-zenga-nowosc-vt3806.htm

Pewnie huk jest bardzo zbliżony i troche lepszy od La bomby nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Testowałem wczoraj te petardy i jak na swój rozmiar mają całkiem dobrego kopa, jednak wg. ten zielony błysk jest niepotrzebny. Ogólnie to na zabawę przed godziną 00:00 się nadadzą. Otrzymałem paczkę tych petard za darmo a jak to mówią darowanemu koniowi... Szczerze powiem, że po postach Kamila spodziewałem się czegoś więcej, cóż może po prostu już wyrosłem z zabaw petardami, jakieś 10 lat temu pewnie byłbym zachwycony. W przyszłym tygodniu będę testował te petardy na dyniach ozdobnych, zobaczymy jaki będzie rozrzut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...