Skocz do zawartości
Poki

Tu witamy się po raz pierwszy. Poznajmy się

Polecane posty

Siemanko! ;) Mam na imię Sebastian i mam 15 lat. Pochodzę z Moniek k.B-stoku. Interesuję się muzyką,sportami zimowymi,fotografią, a także fajerwerkami oczywiście :) Już od młodych lat ciągnęło mnie do petard. Pozdrawiam wszystkich! :)

Witam serdecznie. Nazywam się Anna mam ... lat :xmas_biggrin:/>/>/> mieszkam w woj.łódzkim. Pirotechniką interesuję się od 8 lat. Forum czytam od dawna lecz zarejestrowałam się dopiero kilka dni temu.

Cześć mam na imię Mateusz,mam 15 lat i mieszkam w Krakowie.Już od paru lat śledzę forum lecz dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.Moimi zainteresowaniami są fajerwerki sport i gitara.Pozdrawiam!

Witam wszystkich użytkowników :) obserwujemy ( z mężem ) to forum od jakiś 3 lat i nadszedł czas na rejestrację i czynną aktywność na forum.

Aneta i Robert.

Siemka mam na imię Kamil mam 16 lat pirotechnika zainteresowałem się w wieku 8 lat kiedy to rzuciłem pierwsza petardę i tak mi zostało do dziś mieszkam w okolicach Tarnowa. Tak jak wszyscy uwielbiam pirotechnikę. Moim ulubionym dniem w roku jest SYLWESTER. Co roku kupuję stuff o wartości 400zł z kolegami składamy się po 400 i tak sobie spendzamy sylwestra. Najczęściej zamawiam z sklepów Bigfun i Fajerwerki market. Moją ulubioną firmą jest Jorge. Forum przeglądam od 3lat około rok temu założyłem to konto i przeglądam je co dzień jak i w wakacje i w zimie zawsze tu jestem. Wiem dołączyłem już dawno ale teraz wreszcie napisałem tutaj ;)/>

Pozdrawiam administrację i wszystkich pirotechników amatorów ;p

Cześć mam na imię Piotr mieszkam w Utracie kolo Nowego miasta nad warta zajmuje się pirotechnika od 6 lat jestem od tego uzależniony.

Cześć mam na imię Piotr mieszkam w Utracie kolo Nowego miasta nad warta zajmuje się pirotechnika od 6 lat jestem od tego uzależniony.

Jak każdy heheh :)

witaj w klubie

Witam. Mam na imię Mateusz. Mam 18 lat i kiedyś już byłem na tym forum ale przez zbieg kilku okoliczności musiałem przerwać zabawę z piro na kilka lat. Oprócz pirotechniki interesuje się sportem (przede wszystkim sporty walki, siłownia, bieganie itp.) oraz informatyką.

Cześć jestem Maciej, ksywa "czapek", pochodzę z okolic Poznania i mam 24 lata.

Hej 20 lat Paweł :) bawię się w pirotechnika od dwóch lat 

Witam serdecznie, w sumie wcześniej zbytnio nie puszczałem fajerwerków, dopiero w tym roku zdarzyło mi się pierwszy raz i powiem Wam, że mi się spodobało, pozdrawiam :) 

Cześć wszystkim Radzio z tej strony, młody (choć pełnoletni) zapalony fan wszelakiej pirotechniki :) od święta i na codzień ;) pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się