Skocz do zawartości

Tu witamy się po raz pierwszy. Poznajmy się


Poki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

CZEŚĆ WSZYSTKIM,

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA MÓJ NOWY KANAŁ NA YOUTUBE ZWIĄZANY Z PETARDAMI. NAZYWA SIĘ 'BOOM BROTHERS PL'. DOPIERO ZACZYNAM PRZYGODĘ WIĘC WSZELKIE LAJKI KOMENTY UDOSTĘPNIENIA I SUBY MILE WIDZIANE. RÓWNIEŻ UWAGI, KTÓRE MOGĄ ROZWINĄĆ MÓJ KANAŁ. MAM NADZIEJĘ, ŻE WAM SIĘ SPODOBA , PONIŻEJ LINK, GORĄCO ZAPRASZAM :)

https://www.youtube.com/channel/UCxlMJZ0Zqg7hgGEn013lpqw?view_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam

Imię, jakie dali mi rodzice to Jakub, ale normalni ludzie nazywają mnie Kuba. Mieszkam częściowo  w Deszcznie (gdzie  trzymają mnie obowiązki i jedna z pasji) oraz w Gorzowie Wlkp.

Forum to polecił mi kolega. Wcześniej pisałem na forum elity Machonego, ale z racji kolejnego zawieszenia, przeniosłem się tutaj.

Trochę o sobie - rocznik 1976, od  ponad 30 lat interesuję się pirotechniką. Oprócz tego - od 22 lat biegam z wykrywaczem metalu, od 19 lat czynny członek OSP Deszczno, od 7  lat reprezentuję swoich wyborców w radzie gminy.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Dopiero teraz doczytałem pierwszy post-instrukcję. 

Zapomniałem dodać o szczegółach upodobań pirotechnicznych. 

Za rakietami nie przepadam, wulkany i fontanny - to dobry wstęp do pokazu. 

Wszelakie wyrzutnie -jak najbardziej. 

Kocham tworzyć karabinki na białym loncie. Rekordowy miał 11 metrów, ale myślę, że jeszcze powstanie dłuższy (o ile będą dostępne dobre składniki do niego. A o to coraz trudniej obecnie). 

Również zbieram zabytkową pirotechnikę (oprócz tego oczywiście, co kiedyś wykopałem z ziemi).... 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Cześć

Pirotechnika interesuje się wyłącznie amatorsko, rakiety, petardy. Wyrzutnie wulkany, granaty dymne nie moja bajka. Lubię dobry huk 😉, obecnie drugie podejście do zainteresowania/hobby i razem z córką zaczynam zabawę od nowa czyli zimne ognie diabełki, na picolaki jeszcze za malutka 😀,mam 33 lata jestem z prawobrzeżnej części Warszawy. Dziękuję za przyjęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Twoje dzieciństwo przypadło na lata 90-te i dwutysięczne, więc musisz mieć wszystkie te dobre wspomnienia związane z odpalaniem pirotechniki z kolegami na podwórku w środku roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...