Skocz do zawartości

Tu witamy się po raz pierwszy. Poznajmy się


Poki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! ;) Mam na imię Sebastian i mam 15 lat. Pochodzę z Moniek k.B-stoku. Interesuję się muzyką,sportami zimowymi,fotografią, a także fajerwerkami oczywiście :) Już od młodych lat ciągnęło mnie do petard. Pozdrawiam wszystkich! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Nazywam się Anna mam ... lat :xmas_biggrin:/>/>/> mieszkam w woj.łódzkim. Pirotechniką interesuję się od 8 lat. Forum czytam od dawna lecz zarejestrowałam się dopiero kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Mateusz,mam 15 lat i mieszkam w Krakowie.Już od paru lat śledzę forum lecz dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.Moimi zainteresowaniami są fajerwerki sport i gitara.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników :) obserwujemy ( z mężem ) to forum od jakiś 3 lat i nadszedł czas na rejestrację i czynną aktywność na forum.

Aneta i Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam na imię Kamil mam 16 lat pirotechnika zainteresowałem się w wieku 8 lat kiedy to rzuciłem pierwsza petardę i tak mi zostało do dziś mieszkam w okolicach Tarnowa. Tak jak wszyscy uwielbiam pirotechnikę. Moim ulubionym dniem w roku jest SYLWESTER. Co roku kupuję stuff o wartości 400zł z kolegami składamy się po 400 i tak sobie spendzamy sylwestra. Najczęściej zamawiam z sklepów Bigfun i Fajerwerki market. Moją ulubioną firmą jest Jorge. Forum przeglądam od 3lat około rok temu założyłem to konto i przeglądam je co dzień jak i w wakacje i w zimie zawsze tu jestem. Wiem dołączyłem już dawno ale teraz wreszcie napisałem tutaj ;)/>

 

Pozdrawiam administrację i wszystkich pirotechników amatorów ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć mam na imię Piotr mieszkam w Utracie kolo Nowego miasta nad warta zajmuje się pirotechnika od 6 lat jestem od tego uzależniony.

 

Jak każdy heheh :)

 

witaj w klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam na imię Mateusz. Mam 18 lat i kiedyś już byłem na tym forum ale przez zbieg kilku okoliczności musiałem przerwać zabawę z piro na kilka lat. Oprócz pirotechniki interesuje się sportem (przede wszystkim sporty walki, siłownia, bieganie itp.) oraz informatyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam serdecznie, w sumie wcześniej zbytnio nie puszczałem fajerwerków, dopiero w tym roku zdarzyło mi się pierwszy raz i powiem Wam, że mi się spodobało, pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim Radzio z tej strony, młody (choć pełnoletni) zapalony fan wszelakiej pirotechniki :) od święta i na codzień ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
16 godzin temu, Merik napisał:

O proszę, nawet Gliwice są ;). Pozdro z Trynku.

Są, są ? zawsze można się zgadać na jakieś strzelanko ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...