Skocz do zawartości

KONKURS - sklepy bez KOMETY - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi


Powinna być możliwość udziału w konkursie od np. 50 sensownych postów, pisałem wielokrotnie, tak powinno być w każdym regulaminie, aby kocurry z innych, konkurencyjnych forów nie brały udziału. konkurs zorganizowany jest dla użytkowników FF i konkurencja musi to uszanować. Widze, że ciśnienie rośnie bo nagrody uciekają, wink.gif/>/>/>


Jak to mówią... Polak mądry po szkodzie. Ale taki pomysł nie byłby zły ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kończymy sprawę.

"piotrekk95" dostaje bana na swoje drugie konto, czyli "ThePiroMan". Konto "ThePiroMan" prawdopodobnie zostało założone, żeby ukryć wiek w profilu. Jeśli tak, to zrobiłeś to niepotrzebnie, bo regulamin konkursu nie wymagał pełnoletności od uczestnika, a jedynie podania danych osoby pełnoletniej do wysyłania paczki. Ban nie wpływa oczywiście na przebieg konkursu, a wynika z zakazu posiadania więcej niż jednego konta przez tę samą osobę (punkt 7 regulaminu forum). Niech to będzie przestroga dla wszystkich, którzy zamierzają w podobny sposób iść na skróty.

Takich spraw można na przyszłość zapobiec zastrzegając w regulaminie konkursu np: bycie użytkownikiem forum od co najmniej połowy roku (można podać dzień rejestracji na forum, po którym zgłoszenia nie będą przyjmowane np: po 1 września 2012). Ważne, żeby tym kryterium nie była ilość napisanych postów, bo to zmotywuje tylko do pisania spamu przez osoby, które zechcą wziąć udział w konkursie.

Pozdrawiam
Mantis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodam od siebie, że każdy kolejny post na temat tego bana będzie kasowany. Wracamy tylko do tematu konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać od siebie żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła, jak najszybsze sprawdzenie przez administracje następnych wyników. Ponieważ wchodzimy teraz na kwotę wygranej 100zł + najlepiej żeby było to sprawdzone bo uczciwych osób które chcą wygrać też jest dużo, i czują się poszkodowane przez takie zdarzenia, bo kostka ta mogła trafić do osoby która w tym roku przyznacza na piro małe kwoty, a nie do oszustów. Proszę o sprawdzenie tego przede wszystkim podczas głównej nagrody.



JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge jeszcze coś :) Nie kasujcie tego posta. Prosiłbym któregoś z administratorów forum, aby skontaktował się z p.Agnieszką lub innym przedstawicielem Komety, w celu unieważnienia zgłoszeń tych "2" uzytkownikow. Bo jak wiemy, mozna jeszcze wygrac główny stuff sylwestrowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli moge jeszcze coś :)/>/> Nie kasujcie tego posta. Prosiłbym któregoś z administratorów forum, aby skontaktował się z p.Agnieszką lub innym przedstawicielem Komety, w celu unieważnienia zgłoszeń tych "2" uzytkownikow. Bo jak wiemy, mozna jeszcze wygrac główny stuff sylwestrowy. Pozdrawiam.


ThePiroMan nie będzie brał udziału w losowaniu głównym. Kontakt z P. Agnieszką cały czas jest z mojej strony i o wszystkim informujemy. Możecie spać spokojnie :)/> i wysyłac dużo zgłoszeń

i taka wzmianka do konkursu co by nie robić przekrętów

"Osoba, która wygrywa nie musi mieć 18lat. Natomiast nagrodę musi odebrać osoba pełnoletnia. Czyli np. rodzic."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie retoryczne, czy będzie na tym forum konkurs, gdzie wszyscy będą zadowoleni? Mam zamiar pogodzić wszystkich, wysyłając bardzo dużo zgłoszeń. Zastanawiam się tylko, czy już się angażować czy jeszcze poczekać. Szkoda tylko, że trzeba pisać osobnego maila z każdym zgłoszeniem.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 07.12.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: Arturo:)
Gratulujemy:)
Nagrodą jest wyrzutnia 49-cio strzałowa 1" Dominika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po jakim czasie Kometa wysyłała do Was paczki ? Kontaktowali się z Wami telefonicznie przed oficjalnym zamieszczeniem informacji o wygranej na forum, bo z tego co czytałem to do jednej osoby dzwonili, ale czy w innych przypadkach też tak było ? Ja czekam na paczke już tydzień i nie wiem czy paczka zaginęła i czy w ogóle została wysłana, bo nie otrzymałem takiej informacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: ckpmartini
Gratulujemy:)
Nagrodą jest wyrzutnia 49-cio strzałowa 1,2" Singapur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 14.12.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: ckpmartini
Gratulujemy:)
Nagrodą jest wyrzutnia 49-cio strzałowa 1,2" Singapur.


Gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...