Skocz do zawartości

KONKURS - sklepy bez KOMETY - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: barteek12
Gratulujemy:)
Nagrodą jest wyrzutnia 36-cio strzałowa 1,2" Chartum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: ThePiroMan
Gratulujemy:)
Nagrodą jest wyrzutnia 36-cio strzałowa 1,2" Libia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale zobaczcie sobie kiedy koleś sie zarejestrował.. 5 dni temu i juz ma nagrode. Czy tylko mi sie zdaje ze tacy ludzie przychodza na forum tylko na konkursy? Nie trzeba było dać jakiegos progu np 1-2 miesiecy stażu na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że założył konto także potwierdzam, bo widziałem jak spamował postami w ciągu jednego dnia. Multi konto ? !




JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że założył konto także potwierdzam, bo widziałem jak spamował postami w ciągu jednego dnia. Multi konto ? !




JacuQM



Zaraz to sprawdzimy

Masz jakieś typy pod jakim kontem już był?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chcę nikogo wskazywać ponieważ mogę się mylić. Najpierw trzeba zawiadomić Kometę żeby wstrzymali wysyłkę do czasu wyjaśnienia.




JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu do wstrzymywania. Paczka i tak już została nadana.

Na chwilę obecną gratulujemy zwycięzcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, nie chcę nikogo wskazywać ponieważ mogę się mylić. Najpierw trzeba zawiadomić Kometę żeby wstrzymali wysyłkę do czasu wyjaśnienia.




JacuQM



czemu chcesz zawiadamawiać komete zeby wstrzymali wysyłkę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miejmy nadzieję, że nie ma tu takich co robią multi tylko żeby coś wygrać.


Na chwilę obecną jest takie przeczucie, że taka osoba jest. Muszę tylko napisać do P. Agnieszki zapytanie i wszystko się wyjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że przyłażą na forum tylko dla konkursów to normalka, ale jak założył 2 konta kub więcej aby tylko zwiększyć szansę na wygraną to już nie jest takie fajne. Proponuję to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być możliwość udziału w konkursie od np. 50 sensownych postów, pisałem wielokrotnie, tak powinno być w każdym regulaminie, aby kocurry z innych, konkurencyjnych forów nie brały udziału. konkurs zorganizowany jest dla użytkowników FF i konkurencja musi to uszanować. Widze, że ciśnienie rośnie bo nagrody uciekają, ;)/>/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...