Skocz do zawartości

KONKURS - sklepy bez KOMETY - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przeciez w poniedzialek będzie losowanie, więc po co mają wszystkie wiadomości odczytywać od razu? Wylosują kogos, odczytają :D Tak mi się to widzi :P

PS.Dużego wkładu pracy w ten konkurs nie widze, a z tymi korzysciami dla Komety to się zgadzam. Poza tym pomyślcie tak, ktoś wyśle 20 zgłoszeń, trafi nagrode 19sh i co? tyle pracy, a nawet nie wiadomo jaka to wyrzutnia.
Ale cóż, konkurs to konkurs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie dzwoniła Pani która to chyba organizuje i kostka 16 strzałów wędruje do mnie :D hehehe jutro mają jąwysłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryga 1,2"
Na wygraną nie ma wpływu jaki sklep jest zgłaszany lecz szczęście w losowaniu (jeśli punkt handlowy jest zgodny z wytycznymi zawartymi w regulaminie konkursu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wysłałem Imie i nazwisko z nickiem, raz wysłałem nick w (JacuQM) nawiasie a wcześniej wysyłałem bez, czy ma to jakiś wpływ ? Zauważyłem że to z nawiasem zostało odczytane a bez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wiedzieć jaka jest liczba osób które się zgłosiły "do" nagrody 19sh?

PS. rozumiem ze nie mozna wysyłać 2 tych samych danych w róznych tygodniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek:

"PS. rozumiem ze nie mozna wysyłać 2 tych samych danych w róznych tygodniach?"

Odp. Nie można - na każde losowanie wysyłasz inne dane, dlatego ten co wysłał wszystkie adresy na pierwsze losowanie ma teraz mały problem, jednak będzie miał jeszcze jedną szansę podczas losowania zestawu fajerwerkowego w Wigilię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak Cię wylosują to wtedy sprawdzają czy nie masz powtórzeń - są powtórki, błędne sklepy - dyskfalifikacja, bądź anulowanie nagrody. ;)

Chociaż kto tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 09.11.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: JacuQM
Gratulujemy:)
Nagrodą jest wyrzutnia 25-cio strzałowa 1" Manilia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...