Skocz do zawartości

KONKURS - sklepy bez KOMETY - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Jak efekty? I jaka to kostka?

P7688 Dominika
Rozpietośc efektu taka jaka na 1" powinna byc, ale sam efekt oraz jakośc gwiazdek bardzo słaba...
Osobiście za 100zl jej bym nie kupił ze względów wyżej opisanych, a także ze względu na swoją monotonie oraz dynamike (tutaj już w zależności od gustu, ale wątpię aby komuś podobał się jeden i ten sam efekt strzelający przez 1,5 minuty w dodatku słabym jakościowo ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się podobał :D Lubie kostki po 1,5 ; 2 min z takim samym lub zmieniającym się efektem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi by się podobał :D/> Lubie kostki po 1,5 ; 2 min z takim samym lub zmieniającym się efektem :D/>

Umiesz czytac ze zrozumieniem ?
No chyba coś nie bardzo...
Mówię o kostce ze słaby jakościowo efekcie, a nie takim który jest dobrej jakości, bo tak to i można oglądać, ale jak nie ma na czym oka zawiesic to nie widzę sensu kupowac takiej wyrzutni.
Dobra, już koniec, bo jest to temat o konkursie, a nie o wyrzutni, którą i tak opisze w odpowiednim dla niej temacie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2012r. wylosowaliśmy zgłoszenie od użytkownika forum o nicku: ckpmartini
Nagrodą jest wyrzutnia 49-cio strzałowa 1,2".

W losowaniu nagrody głównej szczęście dopisało użytkownikowi forum o nicku: FITBest

Gratulujemy zwycięzcom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2013 Roku życzymy Wam szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie,wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w Sylwestrową Noc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i szczególne uznanie dla Komety za wszystkie konkursy / za chęć zorganizowania czegoś takiego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Gratuluję zwycięzcom :xmas_biggrin: , Mam nadzieję że w przyszłym roku również z organizujecie taki konkurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, po prostu nie wierzę :) jeszcze nigdy w życiu nie wygrałem nic konkretnego. Bardzo dziękuję za nagrodę i za zorganizowanie tego konkursu Komecie, oraz p. Agnieszce za wyniki, które zawsze były na czas :).
Wszystkim życzę Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :xmas_biggrin:/> To ładne prezenty Panowie dostaliście na Święta :xmas_biggrin:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki wielkie normalnie aż nie mogę uwierzyć że wygrałem 2 kostki jestem ciekaw co to będzie za 2 kostka najlepsze jest to że brałem udział tylko w 2 ostatnich losowaniach i w obydwóch wygrałem więc naprawdę ciesze się z wygranej. Gratulacje dla FITBest-a szkoda że mi się nie udało jeszcze tego ostatniego głównego losowania wygrać ale mówi się trudno :P Wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku życzę wszystkim :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się tylko zapytać czy w ramach tego konkursu został odprowadzony podatek 10% od każdej wygranej? Jeśli tak to gdzie owa informacja znajduje się w Regulaminie - pytam tylko by nie było później nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek od wygranej odprowadza się dopiero gdy wygrana przekroczy 760zł. Do kwoty 760zł jesteśmy z tego obowiązku zwolnieni z tego co wyczytałem na forum prawnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podatek od wygranej odprowadza się dopiero gdy wygrana przekroczy 760zł. Do kwoty 760zł jesteśmy z tego obowiązku zwolnieni z tego co wyczytałem na forum prawnym.

Owszem, jednakże ta kwota obowiązuje tylko w przypadku zarejestrowanych gier losowych. W innym przypadku pokrywa je zwycięzca a pobiera organizator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...