Skocz do zawartości

wlepki z logiem strony!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nono, wlepeczki naprawde bardzo ładne i przykuwające wzrok przez kolorystyke. Mam nadzieje, że będzie utrzymana w takim tonie jak na projektach. Czekam na dalsze info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No... i mam vlepki :)

vy4cow.jpg
fnrbs.jpg

Pomysł był naprawdę dobry, vlepki są świetne!

A teraz uwaga, jeśli jesteś zainteresowany kupnem tych vlepek wyślij do mnie na PW swoje dane wraz z ilością jaką chcecie kupić, a ja w odpowiedzi dam wam dane do przelewu.
Koszty:
50 szt. 10 zł
30 szt. 7 zł
25 szt - 6 zł
20 szt. 5 zł
15 szt. 4 zł
+ 4 zł za przesyłkę.


VLEPKI BĘDĄ WYSYŁANE SERIAMI ŻEBYM NIE MUSIAŁ CODZIENNIE IŚĆ NA POCZTĘ! Czyli po prostu w partiach np. do 3 osób od razu.


Vlepek mam 500 sztuk ale do wysyłki jest 300, ponieważ wapster dostaje 200 sztuk.
Pozdrawiam


Przypomnę również, że są jeszcze dostępne starsze vlepki, jakieś 100 sztuk - cały czas na sprzedaż więc na PW piszcie które chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Z powodu przyczyn technicznych zamawianie vlepek zostaje wstrzymane aż do dnia w którym dam info, że można znów zamawiać.
Pierwsze 4 osoby które do mnie napisały zamówienia (koma94, djpiotrek1995, mpiwowski, firawerkoman) dostaną vlepki jak tylko otrzymam pieniądze.
Za zaistniałą sytuacje przepraszam, chociaż nie zależy ona ode mnie.



Nieaktualne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

VLEPKI ZNÓW MOŻNA ZAMAWIAĆ!!!

Przypominam:

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tych vlepek wyślij do mnie na PW swoje dane wraz z ilością jaką chcecie kupić, a ja w odpowiedzi dam wam dane do przelewu.
Koszty:
50 szt. 10 zł
30 szt. 7 zł
25 szt - 6 zł
20 szt. 5 zł
15 szt. 4 zł
+ 4 zł za przesyłkę. (ponad 50 sztuk to +1zł za przesyłkę)

VLEPKI BĘDĄ WYSYŁANE SERIAMI ŻEBYM NIE MUSIAŁ CODZIENNIE IŚĆ NA POCZTĘ! Czyli po prostu w partiach np. do 3 osób od razu.
Przypomnę również, że są jeszcze dostępne starsze vlepki, jakieś 100 sztuk - cały czas na sprzedaż więc na PW piszcie które chcecie - mogę również wysyłać mieszane - kilkanaście sztuk nowych i starych.


Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Właśnie dzisiaj przybyły do mnie forumowe vlepki. Bardzo fajny projekt i ogólny wygląd.
Polecam każdemu i jednocześnie informuję, że starych naklejek już nie ma! Dostępne są jeszcze te pomarańczowe z napisem 1.3G.

Pozdrawiam i namawiam do kupna bo warto. :D

Pioter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

1 Grudnia za pół godziny i udziela się klimat sylwestrowy.
W takim razie ja przypominam, że vlepki forumowe są cały czas dostępne i można je zamawiać.
Zdjęcie:
vy4cow.jpg

Mam ich jeszcze bardzo dużo, więc jak ktoś jest zdecydowany na zakup to proszę pisać na PW swoje dane i ilość vlepek, a ja w odpowiedzi dam dane do przelewu.
Cennik dla leniwych:

50 szt. 10 zł
30 szt. 7 zł
25 szt - 6 zł
20 szt. 5 zł
15 szt. 4 zł
+ 4 zł za przesyłkę. (ponad 50 sztuk to 5zł za przesyłkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Na allegro tak :)

A właściwie jaka jest różnica miedzy forum i allegro? Dalej nie ufasz Kamilowi mimo takiej ilości pozytywnych komentarzy? Na allegro sprzedający musi zapłacić prowizje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


allegro to zupełnie co innego, zapewne wielu by kupiło.

Zapewne tak, ale wielu spoza forum, nie rozumiem czasem braku zaufania forumowiczów...Moga kupić taniej na forum, a mimo komentarzy, mimo tego ze wiadomo ze wszystko będzie ok wola allegro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nie wiem czy w ogóle opłaca mi się wystawiać. Ale jak wystawie to będzie możliwość zakupu w formie kompletów - jeden komplet to 20 sztuk = 5 zł
2 komplety - 40 sztuk = 10 zł i tak dalej...


Swoją drogą szczerze wątpie, czy na allegro byłoby jakieś większe zainteresowanie. Po co komuś vlepka strony na której nie jest zarejestrowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...