Skocz do zawartości

wlepki z logiem strony!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wydrukowałem vlepki w rozmiarze rzeczywistym.
5x5cm i 8x8 cm i już sam nie wiem które lepsze ;)
http://i26.tinypic.com/v4qjyb.jpg
http://i28.tinypic.com/331eyy8.jpg
Mnie się podoba mpiwowskiego i ta moja z białym logiem.
Powiem wam że z kolorowym logiem (dokładnie ta nad vlepką mpiego) również prezentuje się nieźle, tylko na zdjęciu nie jest taka jak w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej mpiwowskiego trzeba uwidocznić logo oraz adres forum. Najlepiej byłoby przesunąć je na środek. Jeżeli zlewałoby się z dolnym efektem fajerwerków to należy zwyczajnie podciąć ten projekt od dołu.

A jeżeli nie to mi się podoba również Kamilegionisty ta z białym logo i niebieskimi efektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wydrukowało to wszystko widać. Tu głównie chodzi o adres forumfajerwerki. po drugie powtarzam źle będzie na środku, próbowałem wiele wariantów. Ten jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest też jak vel mówi Kamila ta z lewy dolny róg (na zdjęciu) z niebieskim tłem. Tylko może spróbuj napisać wszystko czcionką taką jaką mpi użył. Mpi mimo wszystko przesuń te logo i pokaż nam jak to wygląda. Ja głosuję na kamila (tą niebieską) i na mpiego tylko pokaż nam jak to wygląda z logiem na środku. :krzyk:

edit/ mpi albo spróbuj przyciemnić te fajerwerki na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wygląda beznadziejnie z logiem w środku. Robiłem już to, uwierz mi na słowo :wink:

Robiłem najpierw tak by było jednak pośrodku. Niestety przez fajerwerki musiałem zmienić. Tak jest najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus prawdopodobnie zrobi jakiś projekt jeszcze... I wtedy chce normalnego głosowania i dokładniej liczby ile osób kupi vlepki!!!
Zastanówcie się dobrze, cena będzie naprawde atrakcyjna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

erzu45.jpg
312tkxe.jpg
Podobają się? ;)
Teraz uwaga!
Każdy kto chce zamówić vlepki, pisze do mnie na PW dane do wysyłki i ile chcecie, a następnie ja wysyłam dane do przlewu i podaje cene, wy wysyłacie pieniądze i ja wysyłam vlepki!
Wszystko jasne?!
NA ŻYCZENIE MOGE ZROBIĆ AUKCJE NA ALLEGRO

Vlepki będe wysyłał tak, że będe czekał na taką jedną partie, np. 3 osób, aż wyślą pieniądze, żebym nie musiał 3 razy chodzić na poczte, tylko wszystko załatwić za 1 razem.

Zostało mi jeszcze ok 110 vlepek.
Są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie napisałem, ale zrobie to tez tutaj.
50 szt. 10 zł
30 szt. 7 zł
25 szt - 6 zł
20 szt. 5 zł
15 szt. 4 zł
+ 4 zł za przesyłkę.

Jeśli się zdecydujecie to Pw z danymi i ile vlepek żebym wiedział na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie, wapster napisał do mnie z pomysłem zrobienia nowych forumowych vlepek, pierwszy pomysł z vlepkami uznaję za udany ponieważ zainteresowanie było spore.
Tym razem wapster wpadł na pomysł, by zrobić vlepke na styl oznaczenia "1.3 G", przed chwilą zrobiłem taki test i byłoby to coś w tym stylu:
http://i39.tinypic.com/ilm5ms.png
Projekt vlepki byłby wysłany do firmy w postaci takiej: http://i39.tinypic.com/34nk67m.png więc tego białego tła z obrazka wcześniej oczywiście by nie było - co daje nam bardzo widoczną i oryginalnie zaprojektowaną vlepke :)
Czekam na wasze opinie i pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to super wzór!!
Oczywiście jak macie jakieś swoje sugestie czy pomysły to zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...