Skocz do zawartości

Co oglądacie w sylwestra?


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Były juz tematy co robicie w sylwestra, od której zaczynacie strzelać a ja wpadłem na inny pomysł co oglądacie w Sylwestra. Chodzi mi o to żebyście opisali co wtedy najchętniej oglądacie..

Ja zawsze oglądam z rana zagraniczne pokazy, następnie czasami sa instruktażowe filmy w dzień dobry tvn jak odpalac fajerwerki.

A wieczorem oczywiście sylwester z Polsatem czyli Sylwestrowa Moc Przebojów.

A jak to wygląda u was zapraszam do pisania.





endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie od rana niema bo z kumplem strzelamy ale jak przyjde na obiad to jakis film na kolacje to sylwestrowa moc przebojow potem znowu ide na dwor o 24 przychodze wypic szampana i strzelac :D
Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nic w Sylwestra nie oglądam , chodzę po necie sprawdzam pogodę itp. Ale na ogół cały czas strzelam , albo zdejmuję folię itp. cały czas coś robię. Jak już to Sylwestrowa moc przebojów na Polsacie , ale to tylko okazjonalnie. Sylwester jest od tego by strzelać , a nie siedzieć przed tv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano to wiadomośći i jakiś film świąteczny,o/19:30 Świat według Kiepskich sylwestrowy odcinek a później to już Sylwester z Polsatm i Sylwester z 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sylwestra to lubię oglądać wszystkie serwisy informacyjne z racji na pokazywanie stref czasowych, które wkroczyły już w Nowy Rok oraz coroczne podumowania dotyczące każdego sektora życia. Lubię tą całą otoczke dotyczącą końca jednego roku, a początku drugiego. Nigdy nie oglądam filmów czy seriali. W Nowy Rok często za to przewijają się telewizyjne programy muzyczne, gdzie odbywają się coroczne podsumowania muzyki pop (dla jasności, podsumowania muzyki elektronicznej zazwyczaj odbywają się podczas autorskich audycji dj-ów w tygodniu poprzedzającym i po Sylwestrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uwielbiam oglądać wszystkie reportaże o fajerwerkach i sylwestrze, a wieczorem tradycyjnie lubię obejrzeć kawałek jakiegoś filmu, nocy sylwestrowej, no i oczywiście tego jak świętują w innych państwach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba ani razu nie spędziłem sylwestra w domu. Zawsze rano sprzątamy trochę, wyjde i postrzelam petardami. Później idę się umyć. O 16-17 wychodzę z rodzicami do babci albo znajomych i tam jest impreza wszyscy piją, ja też troszkę po kryjomu. Później oglądamy jakieś noce sylwestrowe, komedie, kiepskich. A o 24 00 idziemy strzelać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chyba ani razu nie spędziłem sylwestra w domu. Zawsze rano sprzątamy trochę, wyjde i postrzelam petardami. Później idę się umyć. O 16-17 wychodzę z rodzicami do babci albo znajomych i tam jest impreza wszyscy piją, ja też troszkę po kryjomu. Później oglądamy jakieś noce sylwestrowe, komedie, kiepskich. A o 24 00 idziemy strzelać :)




Mhm najpierw pić a potem strzelać, bardzo mądre :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, sredni pomysl sie napic a potem isc walic achtungami itd. :banned:

Zeby nie robic OT.
Co moze leciec w sylwestra? No ''Szklana Pułapka''obowiazkowy punkt no i ''Szczesliwego Nowego Jorku''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

na Polsacie wystąpią takie gwiazdy jak:

Zakopower
Kasia Kowalska
De Mono
Kora
Oddział Zamknięty
Afromental
Ewa Farna
Feel wykona „What Is Love” zespołu Haddaway
Volver - podejmie się zaśpiewania przeboju „Gangnam Style” PSY
Big Cyc - wykona „YMCA” grupy Village People
Lemon - zmierzą się z hitem „Final Countdown” zespołu Europe
Maciej Maleńczuk - wystąpi w autorskim dyskotekowym mixie
Papa D - wykonają „Sunshine Reggae” grupy Laid Back
Weekend - wystąpi w swoim hicie „Ona tańczy dla mnie”
Letni Chamski Podryw - zaprezentuje własny utwór „Czinkłaczento”
Tomasz Kowalski
Oberschlesien
Mirami - uslyszymy w hicie „Sexualna” oraz „Boys, boys, boys” Sabriny
Alicja Węgorzewska – zaśpiewa „Power of Love” hit piosenkarki Jennifer Rush
Honey
Loka
Jula
Rafał Brzozowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na Polsacie wystąpią takie gwiazdy jak:

Zakopower
Kasia Kowalska
De Mono
Kora
Oddział Zamknięty
Afromental
Ewa Farna
Feel wykona „What Is Love” zespołu Haddaway
Volver - podejmie się zaśpiewania przeboju „Gangnam Style” PSY
Big Cyc - wykona „YMCA” grupy Village People
Lemon - zmierzą się z hitem „Final Countdown” zespołu Europe
Maciej Maleńczuk - wystąpi w autorskim dyskotekowym mixie
Papa D - wykonają „Sunshine Reggae” grupy Laid Back
Weekend - wystąpi w swoim hicie „Ona tańczy dla mnie”
Letni Chamski Podryw - zaprezentuje własny utwór „Czinkłaczento”
Tomasz Kowalski
Oberschlesien
Mirami - uslyszymy w hicie „Sexualna” oraz „Boys, boys, boys” Sabriny
Alicja Węgorzewska – zaśpiewa „Power of Love” hit piosenkarki Jennifer Rush
Honey
Loka
Jula
Rafał Brzozowski

Nie lubię takich wykonawców może nie to ,że ich tylko te piosenki.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Dobre pytanie :P Tak właściwie to nic :D w zeszłym roku siedzieliśmy z całą rodziną i gadaliśmi na temat postanowień noworocznych i takich tam duperelach a w tle leciały jakieś piosenki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jak się ściemni to sobie patrzę przez okno, od czasu do czasu ktoś strzeli, a lubię to oglądać, gdyż nigdy nie wiem co leci w górę i mam rozkminę :P A wieczorkami to zazwyczaj manewruję pomiędzy sylwestrem z dwójką a sylwestrową mocą przebojów na polsacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wywalać kasę na jakiś bal sylwestrowy to wolę wydać kasę na fajerwerki. Nie lubię imprez masowych. Preferuję domówki u mnie w domu lub u kogoś (bez różnicy). Miłe towarzystwo, do tego jakieś przeboje z sylwestra we Wrocławiu (TVP 2), a jeśli leci jakiś badziew no to wtedy zmiana kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...