Skocz do zawartości
  • 0

Kamera do nagrywania fajerwerków.


JacuQM

Pytanie

Potrzebuje pomocy, mianowicie chcę kupić kamerę do kręcenia głównie piro. Nie wiem za bardzo jakie funkcje muszę zwrócić uwagę. Chcę przyznaczyć na ten cel jakieś 1200-1500 zł. Ponieważ mój aparat z 2007 roku z 360p nie nadaje sie do tego. Na pewno musi mieć Full HD. Możecie mi cos doradzić szczególnie te osoby które były w podobnej sytuacji jak ja. Z góry dziękuje.



JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja posiadam Sony HDR-CX130 i jestem z niej bardzo zadowolony. Za samą kamerę zapłaciłem 1300 zł (do tego doszło jeszcze 200 zł za dwie karty pamięci po 16 GB i dodatkowy akumulator). Polecam jednak nowszy model bo jest tańszy a podzespoły te same (dodanych jest tylko kilka dodatkowych pierdół) ;) . Link do nowego modelu:

http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-sony-hdr-cx190-czarna-handycam-i2611628249.html

Tutaj link do moich filmów (te full HD są właśnie z CX130):

http://www.youtube.com/user/8luxor8?feature=watch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

pewnie większość mnie skrytykuje za ten pomysł , ale sprzedaj swój tel. kasę doloż do ogólnego budżetu i kup Samsinga galaxy S 3 on nagrywa w full hd i nawet freddiew go używa do kręcenia filmów.na yt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak cie skrytykuje. Nagrywanie fajerwerków telefonem to czysta głupota i zero praktyczności. :)

Do 1500zł nie ma nic dobrego co nagra w dobrej jakości fajerwerki. I to tyle w temacie. od 2,5k mogę dopiero coś polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mpi, nie gadaj ;)

Jest masa sprzętu, który będzie bardzo dobrze nagrywał i który jest dostępny na allegro poniżej 1500 zł. Moja kamera chodzi już poniżej 1000 zł, a nagrywa takie filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=EYXfq1LpENo

Szukaj kamer z w miarę dobrymi parametrami (np. 3ccd, ois, w miarę rozwinięty tryb manual), patrz na you tube przykładowe nagrania z nich i na tej podstawie dokonaj zakupu.

Galaxy S3 akurat nie nagrywa rewelacyjnie i kupowanie tego telefonu ze względu na filmowanie nie jest dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mpi, nie gadaj ;)

Jest masa sprzętu, który będzie bardzo dobrze nagrywał i który jest dostępny na allegro poniżej 1500 zł. Moja kamera chodzi już poniżej 1000 zł, a nagrywa takie filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=EYXfq1LpENo

Szukaj kamer z w miarę dobrymi parametrami (np. 3ccd, ois, w miarę rozwinięty tryb manual), patrz na you tube przykładowe nagrania z nich i na tej podstawie dokonaj zakupu.

Galaxy S3 akurat nie nagrywa rewelacyjnie i kupowanie tego telefonu ze względu na filmowanie nie jest dobrym rozwiązaniem.


No jestem ciekaw czy znajdziesz dobrą NOWĄ nie używaną kamerę z 3 matrycami poniżej 1,5k :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez obrazy, ale nowy sprzęt kupują tylko ludzie, którzy chcą płacić 20% wartości za samo rozpakowanie pudełka, a Jacu nigdzie nie napisał, że chce nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez obrazy, ale nowy sprzęt kupują tylko ludzie, którzy chcą płacić 20% wartości za samo rozpakowanie pudełka, a Jacu nigdzie nie napisał, że chce nowy sprzęt.


Bez obrazy, ale nowy sprzęt kupują ci co nie chcą być nabici w butelke od nieznajomej osoby, która nie wystawia na to gwarancji (chyba, że daje jakąś rozruchową, ale to też nie jest do końca pewne. Bo gdyby sie chciało odzyskać może sie zapaść pod ziemie). Przez co można kupić sprzęt uszkodzony, sprzedany jako nowy i bez możliwości odzyskania jakichkolwiek pieniędzy. Dokładnie tak raz kupiłem Canona A710IS i nie działał, pieniędzy w żaden sposób nie dało się już odzyskać a próbowałem wszystkiego, wkońcu skończył w śmietniku. :) Bo dla 200zł było by więcej zachodu z formalnościami niż faktycznego zysku. Lecz ponad 1000zł kupowanie czegoś używanego to dla mnie czysta głupota. Bo można się naciąć i 1000zł w błoto. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja kamera jakoś działa, podobnie jak dużo innego sprzętu kupionego przez allegro. Ja miałem gwarancję 6 m-cy i nie sztuka znaleźć przedmioty z gwarancją sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja kamera jakoś działa, podobnie jak dużo innego sprzętu kupionego przez allegro. Ja miałem gwarancję 6 m-cy i nie sztuka znaleźć przedmioty z gwarancją sprzedawcy.


5 razy się uda, a raz się nie uda. Jeśli jest jeszcze troche na gwarancji to ok. :)

Ale bez jakichkolwiek gwarancji przy dużej kwocie zakupu. Nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Haha, Kamerka do zadań ekstremalnych do filmowania fajerwerków. Teraz to żeś dowalił. hahhahahaahah
Chłopie kto normalny nagrywa fajerwerki bez statywu. :) A jakość z tej kamerki jest taka, że lepsza już będzie komórka cape. Poza tym shutter jest okropny. A dźwięk gorszy od skarpety, jakieś pykanie a nie normalny huk. :) I to tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wiec moja odpowiedz brzmi. Statyw mam i karty pamięci też się załatwi. Co do zakupu osobiście wolał bym nową kamerę. Sklepy jakie mam dostępne na miejscu to Media Markt, Saturn, Media Expert, Awans, Euro RTV AGD i wiele innych wiec z tym nie bedzie problemu. To co chcę wykluczyć to mżenie na obrazie albo poświata na ekranie gdy przykładowo Singiel shot wyleci w powietrze. Wiem że w kamerze SONY z Saturna która była teraz na przecenie jest za 1149 zł z 1599 zł, co mnie się w niej zainteresowało. Że miała "specialny" konwenter który podobno zapobiega mżeniu oraz lepiej nagrywa filmy bez światła. Sprzedaż internetowa też wchodzi w grę ale tak jak już mówiłem wolę nową kamerę.
Ponieważ nigdy nie biorę nic używanego. Może mam takie przyzwyczajenie . Arturo nie potrzebuję kamery do zadań specialnch. Luxor chyba mamy tą samą kamerę na myśli tylko że widziałem ją w sklepie na miejscu za ok. 1100 zł . Cap mam dobry telefon i nie chcę go zmieniać. Dziękuje za wypowiedz w temacie. I napewno będe was informowac o tym co bedzie dalej. Czy ten procesor czy konwenter to Amor X czy jakoś tak ? Zapraszam do dalszej dyskusji.


JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...