Skocz do zawartości

[Warszawa] 01.07.2012 - Finał Euro 2012


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Data - 01.07.2012
Miejsce - warszawska strefa kibica Euro 2012
Godzina - po meczu Włochy - Hiszpania
Wykonawca - Goldregen
Czas trwania - ok. 3,5 min.
Film-



Uwagi: Kolejne po Wiankach świetne widowisko w wykonaniu firmy Goldregen. Panowie mam zaszczyt ponownie Wam pogratulować! Doskonała koncepcja i wykonanie. Mimo braku pirotechniki wysokiej, widowisko było na prawdę miłe dla oka. Bardzo dobra synchronizacja i dobór efektów, zwłaszca pocięcie kostek FAN na pojedyncze salwy w celu lepszego zgrania z muzyką. Sekwencje ss i baterii jednorzędowych doskonale wpisywały się w panoramę PKiN. Jedyne do czego można się przyczepić to wadliwe działanie niektórych wachlarzy z serii JW1020/21 (chyba ktoś przy nich majstrował ;)) oraz część kostki TXB307 (?) strzelającej po finale.. Z drugiej strony ostatnia salwa z rozczłonkowanych kostek TXB307 zrobiła świetne wrażenie. Oby tak dalej, bo tak perfekcyjnych widowisk nigdy za wiele.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
To była jedna z trudniejszych, naszych realizacji.
Bardzo mało czasu. Zalewdwie 2 dni na przygotowania i 1 na montaż.
Na dachu prawie 40 stopni rano, a potem dwie ulewy, w tym jenda z gradibiciem.
Podziurawiona folia, grad wielkości 1-złotówki w singlach :) w efekcie konieczne suszenie i zapalniki do wymiany.
Dzięki i pozdrawiam,
ZK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Jeżeli w te 2 dni wlicza Pan też programowanie pokazu, to naprawdę ogromny szacuneczek :) Ja po 2h programowania 40s pokazu z samymi ss i 50-cio krotnym odsłuchaniu tego samego utworu miałem wrażenie, że zwariowałem :)
A co do pokazu to wszystko ok, z tego co widzę, żaden kanał nie zawiódł, także show perfekcyjne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.
To była jedna z trudniejszych, naszych realizacji.
Bardzo mało czasu. Zalewdwie 2 dni na przygotowania i 1 na montaż.
Na dachu prawie 40 stopni rano, a potem dwie ulewy, w tym jenda z gradibiciem.
Podziurawiona folia, grad wielkości 1-złotówki w singlach :) w efekcie konieczne suszenie i zapalniki do wymiany.
Dzięki i pozdrawiam,
ZK


Tym bardziej doceniam efekt finalny. Tak ekstremalne warunki to prawdziwe utrapienie dla pirotechnika. Dobrze, że nikomu nic się nie stało, bo znam różne przypadki związane z pracą w pełnym słońcu i w czasie nawałnicy. Takie realizacje dobitnie pokazują klasę firmy, która je wykonuje. Nie każdy dałby radę złożyć tak dobrze skomponowane widowisko w tak krótkim czasie i skrajnie niesprzyjających warunkach. Jednak lata doświadczenia w branży robią swoje i pozwalają wyjść zwycięsko z niejednej opresji...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pokaz się także podobał. Mimo iż był on oparty głównie na kometach i one row'ach to naprawdę robił wrażenie a w szczególności świetna synchronizacja. Baterie FAN tworzące ścianę ognia po prostu super! A podkład muzyczny - strzał w 10! Nigdy nie widziałem żeby ludzie tańczyli i skakali do podkładu muzycznego w trakcie pokazu co widać z resztą na filmiku powyżej :D Widać było, że atmosfera EURO udzieliła się wszystkim...

Moje nagranie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jestem zmuszony pogratulować super pokazu :) Respekt Panowie! Jednak zgrana i doświadczona ekipa gdzie każdy wie co ma robić, robi swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znowu jestem zmuszony pogratulować super pokazu :) Respekt Panowie! Jednak zgrana i doświadczona ekipa gdzie każdy wie co ma robić, robi swoje!


Vel a cóż to za przymus ;) Gratulacje są tutaj jak najbardziej wskazane, zwłaszcza jak zna się całą otoczkę. Tak jak napisałem wyżej, lata doświadczenia robią swoje. Czekam z niecierpliwością na kolejne realizacje Goldregena, bo tegoroczne scenariusze i dobór efektów są na prawdę klasowe.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisałem, bo tutaj gratulacje to nie tylko konwenans, ale mus, nie można nie wyrazić uznania dla pokazu przeprowadzonego w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...