Skocz do zawartości

KOmeta

s-piro

Zdjęcie

forumowy projekt opensource systemu pirotechnicznego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
547 odpowiedzi w tym temacie

#541 Marx81

Marx81
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 May 2017 15:36

cześć Proszę mi powiedzieć, jak zaprzyjaźnić KNK 1301 kontrolę Pyroignition. Chtodlya powinienem zrobić?

#542 zk1959

zk1959

Profi

• Profi
  • 357 postów

Napisano 10 May 2017 06:47

cześć Proszę mi powiedzieć, jak zaprzyjaźnić KNK 1301 kontrolę Pyroignition. Chtodlya powinienem zrobić?

Potrzebny Ci jest plugin KNK1301.dll

Skontaktuj się z użytkownikiem forum Avula lub Yannic Wilkening autorem programu PyroIgnitionControl

Pozdrawiam

#543 Marx81

Marx81
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 May 2017 18:06

Koledzy, w jaki sposób skontaktować Yannic Wilkening. Jeśli możesz podać link, jak się z nimi skontaktować. Wystarczy mi komunikować się za pośrednictwem tłumacza, a nie wszyscy tutaj ponimayu.Proshu wybaczyć nie rozumiejąc.

#544 avula

avula

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 14 May 2017 22:42

Witam. Mogę zaoferować program PyroIgnitionControl_beta + KNK1301.dll. Wszystko działa bez problemów na modułach KNK1301. Proszę wysłać mi e-mail, będę wysyłać pliki.

Lub można je pobrać. Linki na dole postu.

Zdravím. Mohu nabídnout program PyroIgnitionControl_beta + KNK1301.dll. Vše funguje bez problému na modulech KNK1301. Prosím zašlete mi email, já pošlu dané soubory.

Nebo si je můžete stáhnout. odkazy v dolní části příspěvku.

https://uloz.to/!YzK...ontrol-beta-zip

https://uloz.to/!9p2...56W/knk1301-zip

#545 Marx81

Marx81
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 May 2017 19:06

Dziękuję bardzo za świadczone plików. będę eksperymentować.

#546 avula

avula

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 09 June 2017 20:56

Zdravím.
Tak testuji novy Hex soubor v ATMEGA 16. Vypada to že vše funguje až na funkci, kdy po kativaci modulu (ARMED) nedojde k LOG 1 na portu Pa8. Tento port je propojen s tranzistorem BC639 a ten se nesepne. Tak nevím, zda je problém u mě a nebo tato funkce není naprogramovaná v HEX souboru.Šlo by se zpětně podívat, zda tato funkce je tam naprogramovaná?
S pozdravem Avula

Witam.
Tak testuje nowy plik Hex w ATMEGA 16 Wygląda na to wszystko działa aż do funkcji, gdy po kativaci modułu (uzbrojony) nie znajduje się na 1 port LOG PA8. Ten port jest podłączony do tranzystora BC639 i nie wywoła. Nie wiem, czy problem jest ze mną, czy ta funkcja nie jest zaprogramowana do HEX souboru.Šlo wróci aby sprawdzić, czy funkcja ta jest nie zaprogramowany?
szczerze Avula

#547 zk1959

zk1959

Profi

• Profi
  • 357 postów

Napisano 10 June 2017 07:43

Zdravím.
Tak testuji novy Hex soubor v ATMEGA 16. Vypada to že vše funguje až na funkci, kdy po kativaci modulu (ARMED) nedojde k LOG 1 na portu Pa8. Tento port je propojen s tranzistorem BC639 a ten se nesepne. Tak nevím, zda je problém u mě a nebo tato funkce není naprogramovaná v HEX souboru.Šlo by se zpětně podívat, zda tato funkce je tam naprogramovaná?
S pozdravem Avula

Witam.
Tak testuje nowy plik Hex w ATMEGA 16 Wygląda na to wszystko działa aż do funkcji, gdy po kativaci modułu (uzbrojony) nie znajduje się na 1 port LOG PA8. Ten port jest podłączony do tranzystora BC639 i nie wywoła. Nie wiem, czy problem jest ze mną, czy ta funkcja nie jest zaprogramowana do HEX souboru.Šlo wróci aby sprawdzić, czy funkcja ta jest nie zaprogramowany?
szczerze Avula

Cześć Avula.

Uzbrajany jest port PA7, pin 33, zgodnie ze schematem, który umieściłeś na forum.

Na wszelki wypadek skompilowałem jeszcze raz HEX, pobierz i sprawdź czy teraz jest ok

http://www.knk1301.e...1301lcd-103.zip

Podepnij pod ten port LED (przez rezystor) i sprawdź czy się zapala.

Nie wiem po co dałeś w tym obwodzie kondensator 10u, usuń go..

Pozdrawiam,

ZK

#548 avula

avula

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 11 June 2017 16:29

Dziękuję.

Staram i pozwól wiesz

Děkuji.

Vyzkouším a pak dám vědět