Skocz do zawartości

[Capensis] zakupy, plany , pokazy 2012/2013


capensis

Rekomendowane odpowiedzi


Pioter, ja w trakcie montażu mówiłem ,,nigdy więcej, w co ja sie wpakowałem, mam dosyć" .... Jednak od razu po pokazie mi minęło xD i już mam ochotę na planowanie i zbieranie materiałów do następnego show ^^


Hehe dość to ja miałem jak przez 3 dni dłubałem przy 9 pokazach, a potem jeszcze samodzielny montaż pokazu dla jednego z ważniejszych klientów. Do kompletu obsługa i montaż nagłośnienia, czyli full serwis :), ale satysfakcja po pokazie ogromna. Nie wiem czy to szczęście debiutanta, ale pogoda była cudna w tym roku, po prostu ideał. Wyobraź sobie montaż pokazu na 3 stanowiskach przy -20st. ...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rano mialem b kocny deszcz, tak do 13:00 potem sie uspokoilo, ale cala strefa to generalnie pływajaca byla, bloto, woda.....i ten wiatr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra po obecnym szale na SB aż mnie wzięło na ocenianie pokazów. Więc i ja się wysilę. :P

1 pokaz zawsze jest najgorszy, bo nie wiadomo o co kaman. Najgorszej wszystko psuje stres, ale jeśli ma się zamknięty teren to raczej nie ma/nie powinno, się o nic martwić, tylko wyjść bardzo wcześnie i robić na spokojnie.

Co do pokazu tak jak już pisałem 2/3 pokazu bardzo przeciętne 1/3 bardzo dobra (finałowa).

Przez 2/3 ogólnie szału nie było, pojedyncze kostki odpalane po kolei i single totalnie rozjechane. Za to ostatnia 1/3 naprawdę ładnie w muzykę i kompozycyjnie. A ostatnie 30sek. wyszły idealnie wraz z paroma akcentami finału i mam nadzieję, że następne pokazy będą wyglądać tak jak te skomponowane ładnie ostatnie 30sek. :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mpi za szczerą opinie.

Teraz ja powiem swoja opinie o swoim pokazie xd. Wiec tak, wstep z adele wyszedl 100% wg planu i zrobil to co mial zrobic, czyli zaskoczenie
na publiczmosci. Nastepny fragment czyli sekwencja.....spierd....spieprzona. Kolejny fragment od kiedy wala Songi wyszedl 90% wg planu, bo tylko terminatory za dlugo walily i weszlu na kolejny fragment ktory mial byc na samych sekwencjach ss, min i bomb. Cos poszlo nie tak i kulki zamiast parami V polecialy wszsytkie na raz, mimo ze kazda para na innym zapale. SS duzo nie odpalilo, Miny jedne z jw1000 wywalily we wczesniejszej czesci pokazu, przez co tutaj powstala dziura. Reasumujac nastepny fragment z sekwencjami poszedl sie .....kochac :D/> no i potem juz prawie idealnie, tylko x-fire cos za szybko poszla przez co mala dziura potem byla. Fragment od santa cruz do finalu wyszedl 100% zgodnie z planem, wszystkie 30 kulek polecialo, nie bylo przerwy miedzy zetkami i stojaki sie nie rozlecialy :D/>
To takie podsumowanie
Generalnie pomimo tych wpadek, jestem zadowolony z pokazu, ludzi wgniotło w ziemie, byli w szoku, zachwyceni itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie pokaz miazga, widać ogrom włożonej pracy, ale najważniejsze są reakcje ludzi które napewno zmotywują Ciebie do dalszej pracy :) Jeszcze raz gratuluję i życzę wielu tak dobrych pokazów a nawet lepszych :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...