Skocz do zawartości

[adrianosisko] Stuff 2011/2012


adrianosisko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym przedstawić Wam moje fajerwerki na Sylwestra 2011/2012. Są to moje ostatnie zakupy na internecie (oczywiście nie na zawsze, w tym roku :) ). Ale dokupię za to jeszcze fajerwerki z biedronki, a na zdjęciu nie znajduje się 10 paczek Picollo, które kupiłem 10 minut temu :)

2vvo1g9.jpg

Fotka całości:

24njk2f.jpg

Jest i filmik:



Na zakupy w Maxsemie wydałem ok. 330zł.
Do tego doszły zakupy w biedronce i na bazarze, całość - ok. 450 z niezłymi rabatami.

Pozdrawiam.

Jest i filmik pokazu !!


tylko naprawdę przepraszam za kamerzystę, był pijany :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dokupisz jeszcze jakieś rakiety, moździerz, motylki czy inne duperele to stuff będzie kompletny. Pozdrawiam godzina 0.00 bedzie na pewno świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zainwestowane ponad 300zł. Kostki z Maxsema to pewne artykuły, które nadają się na huczne świętowanie. Są też małe bateryjki do strzelania przed godziną 0. No i hukowce. Kolejny dowód, ze nie trzeba kupować wszystkiego i za duże kwoty by mieć dobry zestaw sylwestrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Widać że idziesz na jakość nie na ilość, i chwała Tobie za to;) Dobrze zainwestowana gotówka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem parę fotek, ot tak, w poczekaniu na ten dzień 31 grudnia :)

dg41mh.jpg

10clpgo.jpg

dfyl44.jpg

Jak już widać, wyrzutnie są połączone ! Splendid River i Festival Day odpalam oddzielnie, na finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre konkretne kostki od Maxsema !
Tylko uwierz mi i połącz tą Splendid River i Festival Day, a nie odpalaj pojedynczo, bo wrażenia będą o wiele większe jak wszystko będzie szło jako całość ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2 moździerze w biedronce, marsa, red meteora, 2 paczki fp3/small, 2 paczki explosive I.
Fotki nie będę wrzucał, nie chce mi się robić, chyba że potem. Wydałem 100zł :) Więc łączna wartość mojego stuffu, to 430zł.

Pozdro.


PS. jeśli ktoś chętny to proszę pomóc ułożyć kolejność odpalania tych moich wyrzutni. Z góry dziękuje. Aha i nie dawać red dark worlock, bo dzisiaj wystrzeliłem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i filmik pokazu !!



tylko naprawdę przepraszam za kamerzystę, był pijany :(

Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku ;) Pokaz uważam za jak najbardziej udany, jednak filmik to totalne dno ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...