Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Walą co chwile!1!! leci kostka za kostką z przerwami co 10 min petardy i rakiety rzadziej ale szok żadnego roku tyle nie walili w tym dniu.. podejrzewam że strzelane są fajerwerki z BIedronki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi zawsze dobrze walili a w tym roku jakoś wyjątkowo cicho, w ciągu całego dnia słyszałem tylko kilka wystrzałów, w tym roku w ogóle nie czuć, że zbliża sie sylwek, wszystko przez te odstraszające ceny, oby zaczeli 30-stego walić bo lubie ten klimat dzień przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dobrego tygodnia słychać, ale tak od 2-3dni już widuję jak kostki lecą i coraz więcej petard słychać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogólnej ocenie jest spokojniej końcówką grudnia w tym roku niż lata temu. Pewnie późne, przesunięte rozpoczęcie sprzedaży w niektórych marketach zrobiło robotę.

Dzisiaj tylko jedna kostka była słyszalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest cisza. Od czasu do czasu tylko ktoś strzeli jakaś petardą. Ceny jednak zrobiły robotę i chyba ludzie po prostu oszczędzają na sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj słychać :D ja daje sobie na wstrzymanie i 31 pełny ogień :D ale od świąt juz słychać kostki i pojedyncze huki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulminacja była taka za oknem, że strzeliło łącznie więcej niż kilkanaście rzeczy w godzinach 18:30 - 20:00. Przez chwilę była moc o sile ćwierci sylwestra w podobnych godzinach, ale teraz cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już ssie 😀 A że do któregoś z zamówień dostałem paczkę (słabych według mnie) petard wild dog to z balkonu coś tam w okolicy 20tej odpaliłem ze dwie sztuki. I wczoraj i przed wczoraj też jakiś wild dog został wyrzucony. Nie przepadam za petardami, a trzeba tą paczkę gratisową jakoś zużyć. Żona i trójca dzieciaków strzelania doczekać się nie mogą, bo kochamy pirotechnikę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?
  • 4 tygodnie później...

Nic nie słyszałem i nic nie widziałem od początku grudnia, ale ważne, żeby w Wigilię coś było słychać, parę dni przed sylwkiem, no i oczywiście w samego sylwka.

Zacznie się pewnie jak już piro będzie w marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cisza jak makiem zasiał. W ciągu roku ludzie coś odpalali-jakieś urodziny czy coś. Za to sąsiad się mnie już pytał czy w tym roku też będę robił armagedon :D 

Edytowane przez Grvby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się dzieje ale bardzo mało w zasadzie to prawie nic, na dniach wieczorami czasami słychać huk słabych petard typu piccolo wczoraj poleciała jakaś 16 stka 20mm u sąsiada z miernymi efektami a tak to bida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś odpalał pierwsze piro za oknem. Rzymski ogień z cracklingiem w locie i chyba jeszcze z pęknięciem cracklingowym na końcu lotu. Nawet mocny, różne kolory kul, chyba z 10 strzałów. Potem jakiś mniejszy rzymski ogień z biało-żółty światłem 10 strzałowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie na wsi, zaczeli od dzisiaj, słyszałem 3 wyrzutnie i trochę słabych petard, a somsiad obok zabawia swoje dzieciaki rzymiakami. Dzisiaj poczułem klimat i zapach prochu.😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...