Skocz do zawartości

1530 Detonator


ma?y4fire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bezsensu ten filmik nie oddaje prawdziwego efektu tych rakiet w rzeczywistości ten rozprysk jest dużo większy, kolor intensywniejszy, a ten crackling to wyszedl już wogóle jak pierd... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też odpaliłem z żółtym czybkiem. Duża peonia z cracklingiem na wysokości 3-4 piętra. za***iste są detonatory, dobrze, że kupiłem 2 paczuchy ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze powiedziane, ja też jestem zafascynowany tymi rakietami nie wiem co w nich jest ale mają według mnie super efekty. A odwołując się do tego filmiku to raczej sądząc po kolorze rozprysku była to rakieta z niebieskim czubkiem bo rozprysk jest koloru fioletowego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daltonistą jesteś, czy masz kiepski monitor?

To ejst niebieski rozprysk :x. Nie sugerujcie się czubkiem, wg. mnie kolor efektu zależy od koloru korpusu rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem daltonistą u mnie tak to wygląda na monitorze, może ty masz kiepski? Ja mam nowiutki i w dodatku 22 calowy :wink:

A tak po za tym kolor rozprysku zawsze zależy od koloru czubka i korpusu, bo zawsze te oba są zgodne ze sobą (oprócz srebrnych peonii) tak więc chyba koleś się pomylił albo ma taki dziwny aparat/kamere że efekty wychodzą w innym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rakiety są słabe jak diabli... szczerze to nie miał bym z nich żadnej atrakcji w zabawie przed godziną 00:00


Człowieku miałeś je żeby komentować? Filmy nie oddają rzeczywistego efektu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może akurat ta rakietka co odpalałem była jakaś niedorobiona..Miałem je w zeszłym roku i pamiętam że efekt był o niebo lepszy niż rakietki z Kung Fu :wink: Zobaczymy jak się spisze reszta.

A tak po za tym kolor rozprysku zawsze zależy od koloru czubka i korpusu, bo zawsze te oba są zgodne ze sobą (oprócz srebrnych peonii) tak więc chyba koleś się pomylił albo ma taki dziwny aparat/kamere że efekty wychodzą w innym kolorze.


Matex tak się składa ze to ja odpalałem i wiem jaki kolor miała nasadka rakietki i mówię Tobie ze była żółta czego efektem były słabe bo słabe ale niebieskie gwiazdki a aparat nie ma z tym nic wspólnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te rakietki na współke z kolegą i śmiało moge je polecić. Właśnie niedawno odpaliłem jedną. Bardzo ładny efekt dość spora piwonia z cracligiem. Nawet wysoko poleciała ta rakieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialne super po prostu najlepsze rakietki z Lidla za ro kupie z 2 lub 3 paczki rozpryski jak z nie jednej dobrej rakiety wartej z 8 zł supcio a na uwagę zasługuje ten kirkling :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety się spisały jak zawsze bardzo dobrze, ale teraz się zastanawiam czy kupić je za rok bo jednak bardziej opłacalne są wyrzutnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Żal dziś je kupiłem rok temu były za 16,99zł a w tym roku za 17,99zł z rok na rok drożeją :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć do jakich rakiet porównywalne są te efekty detonatorów ? :D i czy warto jak za tą cenę

Dołożylbym 11 zł i kupilbym mozdzierz.Detonatory sa bardzo przecietne.Przynajmniej wedlug mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...