Skocz do zawartości

O której godzinie strzelacie główny pokaz?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wychodze o 23.55 i wale z godzinę chyba ze z systemem jakiś pokazik zrobię to pół godziny . Ostatni walilem osobno to wlonczylem stoper dokładnie 1.03.38 walilem .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sylwestra strzelam cały czas, oczywiście z przerwami. Chce dobrze wykorzystać ten dzień.

W tym roku będzie inaczej, o godzine 0 odpale mozdzierz rakiete i coś małego. Jak wybuchy się troche uspokoją to odpalam główny pokaz na loncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja to rano postrzelam korsarzami, picollo. Wieczorem ok 20 strzelam juz fp3,rakiety. Ok 22:30 przerwa po czym jak już dobija 00:00 wychodze z calym najmocniejszym asortymentem i zaczynam wojne. :xmas_biggrin: :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja od rana odpalam małe petardki na draskę, jem obiad, potem znów strzelam małymi, potem sylwester z Polsatem i zaczynamy z grubymi mocnymi lontowymi petardami, wulkaniki, motylki a na 23.59 69 sekund odpalam kostki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zazwyczaj koło 12, ale nie strzelam specjalnie dużo, jedynie pikolaki w większych ilościach. Potem wracam do domu, jakiś obiadek zjem, z kolegami w Fifę 13 pogramy,a potem znów idziemy na strzelanie, konkretniej jak zaczyna się robić ciemno, wtedy to walę petardami jak oszalały. Tak po 18 pierwsze drobniejsze fajerwerki puszczam,a o północy wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W tym roku praktycznie przez cały dzień z przerwami będę odpalać petardy. W tym roku nie mam rakiet, więc prawdopodobnie popołudnie i wieczór spędzę na podziwianiu efektów innych fajerwerków, a wyrzutnie odpalę o godzinie 23:50, żeby skończyć "na styk" przed północą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na O której godzinie strzelacie?

Na salutowym sylwku 2020 zacząłem o 11:30 petardami w lesie, a potem główny pokaz z salutowymi kostkami o 15:00 na wiosce.

Teraz (2021) planuję o 14:00 zrobić dzienne strzelanie na obrzeżach miasta, a nocne (główny pokaz) będzie zależało od pogody, ale myślę, że między 18:00 a 21:00 koło domu.

O północy nigdy nie robiłem głównego pokazu. Zostawiam sobie tylko parę rzeczy na północ i strzelam nimi koło domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku z racji że nie mieszkam już w bloku wstaje rano i od razu przy porannej kawie zaatakuje ogródek wszelkiego rodzaju bączkami,petardami i jakimiś pirobajerami. O godzinie 15:00 następuje mocna rozgrzewka silnika na wałach przeciwpowodziowych w mojej miejscowości,tutaj głównie mocne petardy,rakiety,szelki i jakieś małe wyrzutnie. Przed godziną zero koło domu co jakiś czas będzie wyjście na papierosa i przy okazji rakieta czy coś ? O 24:00 klasycznie pokaz i szampan Piccolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Plany są takie na sylwka 2022, aby około 12:00 na dzwony postrzelać jakieś petardki w lesie, później na pograniczu dnia i nocy, czyli gdzieś tak o 15:30 zacząć drugą turę strzelania petardami, to od około 16:00 zacznie się ściemniać i pójdą w grę pojedyncze rakietki, jakieś fontanny.

Rok będziemy witali 2023, więc pokaz główny o 20:23. Łatwo zapamiętać :)

O północy coś pojedynczego pójdzie w ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na O której godzinie strzelacie główny pokaz?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...